16 лютого 2017 року в актовому залі  ДНЗ «Білопільське вище професійне училище»  пройшов І етап  обласного конкурсу «Учень року», який проводиться  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

     За титул «Кращий» змагалося 6 учнів: Лоза В. (група № 21); Курінцева С. (група ТУ-2);  Богатиренко Т. (група № 12);  Брюховецький Є. (група №11); Демидко В.(група № 32); Кириченко О. (група № 31).

     Учасники конкурсу  представили презентації на тему: «Добро заради майбутнього», в яких розкрили своє бачення доброти, добра, милосердя. Головною у всіх конкурсантів була думка про те, що без добрих вчинків людей світ стане злим і жорстоким. Учні розповідали про свою волонтерську, благодійницьку діяльність, яка спрямована на потреби інших людей, на формування моральних норм поведінки, серед яких особливе місце займають доброзичливість, чуйність, турбота і милосердя.

   

    Учнем року стала учениця групи № 32 Демидко Валерія, яка буде представляти навчальний заклад у ІІ етапі обласного конкурсу «Учень року». Конкурс «Учень року» заклав в душу кожного присутнього тепле відчуття того, що добро і милосердя зігрівають і підносять людські душі, що світ навколо став добріше і світліше.

 

Заступник директора з навчально- виховної роботи Бобікова Н.І.