На початку грудня в ДНЗ «Білопільське ВПУ» було проведено турнір з настільного тенісу, де учні змагалися у вправності, вмінні швидко реагувати та приймати рішення. За результатами турніру «підкорювачами м’ячика» стали: Опанасенко Олександр – учень ІІІ курсу групи №31 – ІІІ місце, Михайлик Євген – учень І курсу групи №12 – ІІ місце, а переможцем турніру став неодноразовий чемпіон з настільного тенісу Семеняка Юрій – учень ІІІ курсу групи №31.

26 лютого 2020 року у Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» відбулися змагання з настільного тенісу. Учні училища продемонстрували гарну гру і під час турніру заряджалися позитивними емоціями.

За результатами  змагань

Яроменко Владислав – учень групи №31 посів ІІІ місце,

Піддуда Ігор – учень групи ТУ-4 посів ІІ місце,

переможцем турніру став Чеманов Давид – учень групи ТУ-4.

18 лютого 2020 року у м. Суми на базі Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти відбулися фінальні змагання за першість з баскетболу 3х3 серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Учні Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» гідно представили свій навчальний заклад і вибороли ІІ місце, обійшовши майже всіх своїх суперників.

Вітаємо наших спортсменів із здобутками!

12 лютого 2020 року відбулися загальні змагання з баскетболу 3 Х 3 серед команд юнаків в залік ХХХIV обласної спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Команда ДНЗ "Білопільське вище професійне училище", в складі якої були учні групи ТУ-4 Чеманов Давид, групи ТУ-2 Платонов Олександр та Грошовик Богдан, виборола І місце і вийшла до фіналу змагань.

Вітаємо спортсменів з перемогою!

17 вересня 2019 року в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» був організований та проведений день Здоров’я, метою якого було залучення учнів училища до здорового способу життя та занять спортом.

У програмі заходу учні змагалися з таких видів спорту, як біг 1000м, 500м, перетягування канату, метання довбні, гранат, змагання з дартсу та проведено спортивний квест «Молодь за здоровий спосіб життя»

Учні брали активну участь у конкурсах, іграх, змаганнях. Проведення цього свята в училищі стало доброю традицією, яка сприяє розвитку фізичних здібностей учнів, формуванню професійних навичок та спонукають до здорового способу життя.

По закінченню насиченого дня на всіх учасників чекали смачний куліш та солодкі призи.