26 листопада 2015 року в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» відбулися змагання із настільного тенісу, основною метою яких була  пропаганда здорового способу, популяризація і розвиток тенісу серед учнів, підвищення їх спортивної майстерності. Змагання проходили досить напружено, викликавши велику зацікавленість в учнів. Перше місце виборов учень групи № 31 Ткач Андрій, друге місце - Литвиненко Олександр,  учень групи № 31, трете місце - Рудь Євген, учень групи № 22. Усіх переможців нагороджено грамотами.

08.10.14 на стадіоні ДНЗ «Білопільського ВПУ» відбувся товариський матч між командами нашого училища та Білопільського дитячого будинку-інтернату.

Наші суперники є неодноразовими призерами чемпіонату України з футболу серед будинків-інтернатів, тож боротьба точилася на кожному клаптику поля. Наші хлопці достойно показали себе і виграли цю зустріч з рахунком 1:0.

Вітаємо спортсменів з перемогою!!!

Керівник фізвиховання

17.09.2014 року в ДНЗ «Білопільське ВПУ» стартувала загальноучилищна спартакіада під девізом «Стартують всі». Першим видом спартакіади був легкоатлетичний крос. У змаганнях прийняли участь близько 200 учнів.

Результати змагань:

дівчата (500 м):

-         І місце - учениця групи ТУ-1 Лиманова Ірина;

-         ІІ місце – учениця групи ТУ-2 Бутова Тетяна;

-         ІІІ місце – учениця групи №12 Майборода Любов.

хлопці (1000 м):

-         І місце – ученик Яровий Іван;

-         ІІ місце – учень групи №41 Стадніченко Адам;

-         ІІІ місце – учень групи ТУ-2 Бурім Дмитро.

Вітаємо переможців та учасників змагань!!!

Ременьков Сергій  учень групи №21 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» у березні 2013 року став срібним призером чемпіонату України з гирьового спорту. Неодноразовий переможець обласних змагань з пауерліфтингу.

5 лютого у м.Суми на лижній базі «Динамо» проводились змагання з лижних перегонів в залік ХХVІІІ обласної спартакіади серед професійно-технічних навчальних закладів.

ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» представляли

• Король Роман – учень групи №31

• Лікарчук Володимир – учень групи №13

• Седік Максим - учень групи №13

У змаганнях брали участь близько 60 спортсменів з усіх училищ області. За результатами змагань Король Роман посів І місце і став чемпіоном області з лижних перегонів.