17 вересня 2019 року в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» був організований та проведений день Здоров’я, метою якого було залучення учнів училища до здорового способу життя та занять спортом.

У програмі заходу учні змагалися з таких видів спорту, як біг 1000м, 500м, перетягування канату, метання довбні, гранат, змагання з дартсу та проведено спортивний квест «Молодь за здоровий спосіб життя»

Учні брали активну участь у конкурсах, іграх, змаганнях. Проведення цього свята в училищі стало доброю традицією, яка сприяє розвитку фізичних здібностей учнів, формуванню професійних навичок та спонукають до здорового способу життя.

По закінченню насиченого дня на всіх учасників чекали смачний куліш та солодкі призи.

 

 

 

12 вересня на честь відзначення Дня фізкультури та спорту до нашого навчального завітала футбольна команда Білопільського дитячого будинку-інтернату.

Між командами ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» та будинок-інтернат відбулася товариська гра. Наші суперники демонстрували досконалу гру і були налаштовані лише на перемогу, жоден із футболістів не хотів програвати у цій грі. Гравці ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» гідно відстоювали наш навчальний заклад і відповідали дуже гострими контратаками. Гра носила товариський статус і закінчилася бойовою нічиєю 2:2.

 

Згідно з річним планом роботи закладу в училищі проведено змагання з міні-футболу серед навчальних груп закладу

У змаганнях брали участь учні І, ІІ та ІІІ курсів.

Протягом змагань футболісти демонстрували жорстку але коректну гру. За результатами змагань група №12 з професії «Штукатур маляр лицювальник-плиточник» посіла ІІІ місце. А у фіналі зустрілися найсильніші групи закладу, №11 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» та група ТУ-4 з професії «Помічник машиніста тепловоза».

Гра за І місце у турнірі була дуже видовищною, ніхто з команд не хотів програти у цьому матчі.

З рахунком 4:1 перемогу у турнірі здобули учні групи ТУ-4.

Вітаємо  хлопців з перемогою!

03.09.2019 року відбулася відкрита першість міста Білопілля з баскетболу серед учнівської молоді з нагоди дня визволення міста від нациських окупантів. Команда ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» брала участь у цих змаганнях. Честь нашого училища захищали Чеманов Давид (учень групи ТУ-4), Бабенко Карина (учениця групи №12), Грошовик Богдан (учень групи ТУ-2), Ємельяненко Олексій (учень групи ТУ-4).

Команда училища продемонструвала чудову гру, поступившись на груповому  етапі п’ятьма очками майбутнім чемпіонам турніру Білопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

У матчі за бронзові медалі наші баскетболісти не залишили жодних шансів на перемогу Білопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5, обігравши суперників з рахунком 26-8. Кращим гравцем турніру було визнано учня нашого закладу Грошовика Богдана (група ТУ-2).

 

 

Вітаємо наших баскетболістів 

з бронзовими медалями!!!

Минулого тижня в ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» відбулися змагання в залік ХХХІІІ-ї обласної спартакіади серед професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області з гирьового спорту.

Учні училища Голод Денис, Прочухан Олександр та Пьострий Денис   захищали честь Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училищу». У змаганнях взяли участь близько 40 спортсменів області, боротьба між суперниками була дуже напружена. У ваговій категорії 80 кг+  Голод  Денис доклав максимум зусиль, щоб вибороти бронзу.

 

Вітаємо Голода Дениса  з гарним результатом!!!