13 грудня 2018 року викладачем  Шевченко С. В. було проведено відкритий урок з технології лицювальних та плиткових  робіт в групі №32 з професії «Лицювальник - плиточник»  з кваліфікації «Лицювальник - плиточник 3 розряду»  з теми  «Улаштування плиткового облицювання підлог». Урок викладач розпочала перським прислів’ям  «Хочеш знати – не соромся спитати» . Під час уроку була створена творча атмосфера.

Форма організації навчальної діяльності на уроці – робота в малих групах. Учні були об’єднані в дві бригади «Плиточки», «Маячки». На етапі актуалізації опорних знань учні розв’язували виробничі ситуації «Знайди помилку» та активно  і жваво виконали вправу «Чи готовий лицювальник до роботи».

Перед вивченням нової теми учні самостійно визначили тему уроку за допомогою ребусів. Під час вивчення нового матеріалу переглянули відеоролик «Настилання плиткового облицюання» та самостійно опрацювали підручник з робочим зошитом.

Під час  закріплення матеріалу учні розробили бригадами технологічні картки та виконали електронні тести. Урок пройшов на належному рівні. Викладачем були використані сучасні засоби навчання. А головне досягнення уроку -  це належні знання учнів!

 

Методист Малик І.О.