З 23.04.2018 р.  у Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» стартував Тиждень охорони праці, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня.

    Були проведені   заходи, спрямовані на виховання культури  праці та підвищення відповідальності за життя і здоров’я молодого покоління. Так, учні училища взялиактивну участь у конкурсі плакатів, малюнків з теми «Захищене і здорове покоління». Робота учениці групи № 22 Костюкової Тетяни була направлена на Всеукраїнський конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей».

      Класні керівники та майстри виробничого навчання провели виховні години «Ми за здоровий спосіб життя».

    Фельдшер училища Кутова О. А. провела бесіду з учнями І-ІІ курсів «Стосується кожного», під час якої розкрила важливість надання першої долікарської допомоги постраждалим при нещасних випадках.

    Керівник фізичного виховання Кукса О. М. та викладач охорони праці Колесник С. М. провели заняття з практичного тренування учнів на випадок надзвичайних ситуацій.

    Протягом тижня з учнями проводилися бесіди щодо виконання правил безпеки на виробництві, навчанні та в побуті.

    26 квітня відбувся  виховний захід   «Обираємо здоров'я і життя» у якому взяли участь команди груп І курсу. У запеклій боротьбі перемогла команда групи № 12 «Рятівники».

   

    За підсумками Тижня переможці конкурсів були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

  Викладач предмету «Охорона праці»

Колесник С.М.