Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» – найбільший представницький форум України, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання. Ось уже 7 років поспіль ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» представляє свої сучасні проекти з модернізації навчально-виробничого процесу. 2018-й – не виняток!

Цього разу заклад представляв електронний засіб навчання з предмету «Правила технічної експлуатації та інструкції» з професії «Провідник пасажирського вагона», створений викладачем предметів професійно-теоретичної підготовки Шоколою Аллою Миколаївною. Жінка вдруге бере участь у виставці (2012 року примножила скарбницю перемог золотою медаллю). «Розроблений комплекс містить у собі теоретичний матеріал, робочі аркуші для учнів, інформаційні мультимедійні презентації та презентації для самоконтролю, створені таким чином, що неправильна відповідь сигналізує системі повернути вас до теоретичних відомостей (підучиш – спробуй ще раз), – розповідає педагог. – У межах уроку все взаємопов’язано. Електронні посібники значно економлять дорогоцінний час на уроці та є неабияким помічником для викладача». Алла Миколаївна говорить, що працювала над засобом навчання більше 2 місяців, враховуючи те, що теорія й робочий зошит учня були вже готові.

За словами заступника директора з навчальної роботи Ольги Глуходід, весь педагогічний колектив працює для учнів, щоб іноді з розгублених школярів виховати конкурентоспроможних кваліфікованих робітників. А ще турбуються про престиж нашого училища, цікавляться модернізацією освітнього процесу і програм. Тож переможні досягнення в конкурсах різного рівня є цьому підтвердженням.

Клопітка підготовка, насичені переживаннями будні, робота експертів позаду. Час збирати плоди!

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018», яка за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь758учасників із25 регіонівУкраїни та12 країнсвіту: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема 166закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів). До складу делегації Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації для вручення перемог увійшли і представники нашого училища: методист Ірина Малик та викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Світлана Колесник (через життєві обставини автор білопільського проекту не змогла завітати до Києва).

Наймасштабнішу професійнуподію в освітньому середовищі супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Педагоги взяли участь у круглому столі «Професійна підготовка учнів з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи», проведеному Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Сумській області, та в семінарі «Впровадження дуальної форми навчання в освітній процес» під патронатом Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

За підсумками Дев’ятої Міжнародної виставки Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ та Диплом І ступеня за участь у тематичній номінації «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення освітнього процесу» за науково-творчу роботу викладача Алли Шоколи.

Почесну нагороду керівнику закладу вручила директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

Вітаємо з досягненням і пишаємось, що на теренах рідного краю молодь виховують сучасні заклади освіти! Продовжуйте в тому ж дусі, шановні педагоги-новатори!