16  Березня 2018 року у Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії «Штукатур» з теми «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками на основі сухих штукатурних сумішей», який проводила майстер виробничого навчання Колєснік Наталія Валеріївна. Метою даного уроку було формування умінь опорядження поверхонь декоративними штукатурками на основі сухих штукатурних сумішей, дотримання якості в роботі творчості, уваги і спостережливості.

     Урок проходив у незвичайній формі – шляхом лабіринту за чотирма маршрутами.

     Під час уроку майстер виробничого навчання забезпечила результативність процесу навчання, використовуючи різні методи і прийоми роботи.

     Так, під час актуалізації опорних знань учні самостійно працювали з картками – завдання, ми створювали виробничі ситуації, та пропонували шляхи їх подолання.

     На етапі вивчення нового матеріалу учні були об’єднані у 3 команди,  самостійно опрацювали новий матеріал, а  потім його обговорювали. Переглянули відеоролик, опрацювали інструкційно – технологічні картки.

  

    Даний урок зацікавив учнів, а правильно організований навчальний процес майстром виробничого навчання  сприяв кращому засвоєнню нового матеріалу.