1 березня 2018 року був проведений бінарний урок з предмету «Технологія малярних робіт» та виробничого навчання з професії «Маляр», з кваліфікації «Маляр 3 розряду»  з теми «Обклеювання стін шпалерами» викладачем Шевченко С.В.  та  майстром  виробничого навчання  Деркачовою М.Д.

 

 

  Мета уроку – продемонструвати власний підхід до проведення уроків із застосуванням інноваційних технологій на уроці; поглибити знання учнів про переваги сучасних технологій перед традиційними технологіями.

   Під час актуалізації опорних знань учнів були використані вправи «Заповни табличку», «Криптограма». Разом з тим,  учні виконували практичні завдання по приготуванню клейової суміші та нарізання шпалер з підбором малюнка, робили розрахунки кількості шпалер та клею, визначали вартість даних робіт.

   При вивченні нового матеріалу було переглянуто відеофільм про опорядження поверхонь шпалерами, складено інструкційно – технологічну картку. На закріплення майстер виробничого навчання продемонструвала прийоми по обклеюванню стін шпалерами. Також для узагальнення та систематизації набутих знань та навичок була виконана вправа «Знайди помилку».

  Урок було проведено в ігровій формі, учні із задоволенням виконували вправи та завдання.

  Викладач та майстер виробничого навчання створили всі умови для позитивного сприйняття інформації, були щирими та доброзичливими.

 

Методист Малик І.О.