5-6 листопада  2017 року  відбулась головна подія освітньоїгалузі Сумщини – VІ Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»,  яка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Сумської  обласної державної адміністрації.

     Виставка стала важливою подією у житті обласного центру, вона допомогла  багатьом випускникам визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. На виставці був представлений ринок освітніх послуг закладів вищої та професійно-технічної освіти Сумської, Полтавської, Харківської областей, а також Польщі, що сприяло випускникам шкіл, професійно- технічних навчальних закладів  та їх батькам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

     Цільова аудиторія заходу  – старшокласники шкіл, випускники ПТНЗ, технікумів, студенти вишів, не стали вийнятком і учні ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» ,  груп № 41 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» та  № 42 з професії «Штукатур». «Маляр». Лицювальник – плиточник» , які  відвідали виставку   та мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.