Входження молодих педагогів у непростий світ  училищного життя, їх успішна професійна діяльність значною мірою залежить від того, в якому колективі працюватиме педагог, як його зустрінуть, які умови праці й побуту йому створять, якою турботою його оточать, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть до вияву ініціативи, творчості.

В 2021-2022 навчальному році до складу школи молодого спеціаліста «Шанс» було залучено п’ять педагогічних працівників, двоє з яких прийшли працювати в освітній заклад в цьому навчальному році та троє –  педагогічні працівники,  які мають педагогічний стаж менше трьох років.

Згідно з планом роботи ДНЗ «Білопільське ВПУ» та з метою надання допомоги у розв’язанні першорядних проблем 22 вересня 2021 року  було проведено засідання школи молодого спеціаліста «Шанс». На першому засіданні  за молодими педагогами  були закріплені педагоги - наставники, проведено анкетування з метою виявлення рівня професійної майстерності і теоретичних знань, ознайомлено з нормативними документами, графіком  проведення відкритих уроків досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання, з планами проведення предметних тижнів та тижнів з професії, обговорено план роботи школи молодого спеціаліста та методичні проблеми, над якими протягом року будуть працювати молоді педагоги.  Молодим спеціалістам було надано корисні поради щодо організації освітньої діяльності.

 Методист  Ірина МАЛИК