Під таким гаслом 25 червня в рамках святкування 25 річниці Конституції України на центральній площі міста Білопілля відбувся ярмарок робітничих професій. Із творчістю кваліфікованих працівників гостей і випускників навчальних закладів знайомили учні та працівники ДНЗ «Білопільське вище професійне училище».
Нині підлітки мріють сидіти у просторих кабінетах у краватці чи на підборах. Але життя не всім дарує таку можливість. Тож основною метою заходу було переконати їх, що людина, яка вміє працювати руками, ніколи без роботи не залишиться. Завжди хтось буде орати землю, сіяти зерно, вирощувати пшеницю, молоти борошно і врешті-решт випікати хліб до кожного столу. А ще будувати дім, ремонтувати електрообладнання, різного роду машини, продавати товари, керувати поїздами і створювати комфортні умови для пасажирів залізничного транспорту.
Тож для школярів запропонували пройти профорієнтаційний квест «Впізнай професію». Команди рухалися по станціях, виконували різні завдання, які допомогли їм визначити коло своїх інтересів як основу професійного самовизначення. Після проходження маршруту учасники склали слова, характерні для випускників.
Під час майстер-класів усі бажаючі могли відпрацювати практичні навички професій і вирішити, ким бути.
Приємним сюрпризом для гостей ярмарку став великий солодкий пиріг від кулінарів закладу.
Реально оцінюйте перспективи працевлаштування, враховуйте потреби ринку праці й обирайте Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище».