23.03.2021 в закладі відбувся методичний QR квест "Формула Z", присвячений конкретним педагогічним технологіям і методикам, затребуваним у сучасному освітньому закладі, на сучасному уроці, в діяльності сучасного педагога. Актуальність заходу зумовлена швидкими темпами розвитку, зміною системи освіти, які вимагають впровадження нових інноваційних технологій навчання як здобувачів освіти так і педагогів.

Три групи учасників виконували завдання у творчих лабораторіях: "QR-галерея" , "Смарт-лабораторія", "Селфі-студія" «Стилізований колаж».

Квест виявився корисним тренажером для відпрацювання практичних навичок в роботі з використання QR-технологій в освітньому процесі. В лабораторії  «Стилізований колаж» педагоги мали змогу працювати з універсальною онлайн-дошкою Padlet,  яку легко застосовувати в освітньому процесі для проєктної роботи, індивідуальних завдань чи як інструмент збору інформації від всіх учасників процесу в реальному часі. Під час виконання завдань квесту педагоги зрозуміли, що смартфон – це надійний помічник як викладача так і здобувача освіти на заняттях.

Важливо і те, що кожен педагог сам переконався, наскільки цікаво виконувати творчі інтерактивні завдання, запропоновані різними сервісами.Сподіваємося, що набуті знання і практичні уміння сприятимуть підвищенню інноваційної компетентності та професійному зростанню кожного педагога.


                                                           Голова циклової комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій, що є загальними для всіх видів діяльності

С. Колесник