Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області 23 лютого 2021 року проведено обласну Інтернет – олімпіаду з предметів «Математика» та «Українська мова і література» серед викладачів загальноосвітніх дисциплін закладів професійної (професійно- технічної) освіти. Змістовністю, логічним викладом думок, індивідуальністю стилю, вмінням грамотно формулювати та обгрунтовувати власні думки  з предмета «Українська мова і література» відзначилася робота викладача української мови та літератури Руденко Лариси Миколаївни та посіла почесне 1 місце.

Високий рівень математичної культури виконання завдань, уміння творчо мислити, робити висновки та узагальнення, глибокі знання з математичного аналізу, геометрії, методики обчислень продемонструвала викладач математики Щербаченко Анастасія Геннадіївна та в результаті посіла ІІ місце.

Щиро вітаємо Вас, шановні колеги,  з  перемогою. Приємно, що наші викладачі гідно пройшли випробування. Бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують Вас творчі перемоги, педагогічна  діяльність приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.  Не  зупиняйтеся  на досягнутому, розкривайте  та  примножуйте свій  творчий потенціал.

 

 Методист Ірина Малик