Якщо театр починається з вішалки, то ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» з Дня відкритих дверей.

09.02.2021 н. р. в закладі освіти відбувся вже другий у поточному році День відкритих дверей для учнів Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 4 та Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 імені А. С. Макаренка.

Для педагогічного колективу училища це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою учнівською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо майбутніх абітурієнтів  зазирнути в недалеке майбутнє, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої родини.

Наші гості мали змогу побачити інтерактивні презентації професій і особисто поспілкуватись з викладачами та майстрами виробничого навчання.

Також вони здійснити екскурсію по училищу та на власні очі побачили оснащення навчальних кабінетів, ознайомилися з перспективами працевлаштування після закінчення навчання.

Піднесений настрій забезпечили учасники майстер – класів.  Теплі усмішки, професійні та творчі здібності учнів закладу, та непідробна зацікавленість у спілкуванні всіх учасників заходу, не залишили байдужими наших гостей.