«Найбільший скарб кожної людини - це її здоров’я»

Гіппократ

Саме під таким гаслом був проведений відкритий урок з біології і екології 21 грудня 2020 року з учнями групи №22, який провела викладач Скрипченко І.М. з теми «Науки, що вивчають здоров’я людини. Принцип здорового способу життя»

Метою уроку було сформувати в учнів знання про науки, які вивчають здоров’я людини, ознайомитися з принципами здорового способу життя, сформувати вміння складати формулу здоров’я та зрозуміти, наскільки сьогодні ці науки є важливими для всього людства.

Під час вивчення теми здобувачі освіти з’ясували значення слова «здоров’я», дізналися, які науки його вивчають та з яких аспектів складається здоров’я.

На уроці було поєднано різні форми і види діяльності. Розпочався урок переглядом відеоролику «14 фактів про здоров’я людини», після якого учні створювали та презентували свій власний символ здоров’я.

Під час вивчення нового матеріалу учні заповнювали таблицю, складали формулу здорового способу життя, розглядали та коментували складові здорового способу життя.

А в кінці уроку кожен учень уявив себе на безлюдному острові та доводив чи зміг би в таких умовах дотримуватись здорового способу життя.

Педагог уміло пов’язала матеріал теми уроку з життям і зробила це так, що цей зв'язок випливав зі змісту вивченого матеріалу та був його логічним продовженням.

На уроці панувала атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та співпраці. Завдяки цьому урок вийшов змістовним, цікавим та результативним.

Методист Ірина МАЛИК