Успіх приходить до того, хто його прагне.

Саме цими словами розпочала 8 грудня 2020 відкритий урок з виробничого навчання майстер виробничого навчання Шокола А.М. у групі ТУ -2 з професії «Провідник пасажирського вагона» з теми «Практичне ознайомлення з перевіркою проїзних документів при посадці у вагон»

Інструктаж з техніки безпеки було проведено у формі вікторини «Правила безпеки на залізниці».     При актуалізації опорних знань учнів була   використана  цікава та пізнавальна  інформація про різні види проїзних документів. Дуже корисним та актуальним був матеріал  про придбання онлайн-квитків та про попередження виробничої ситуації «квиток є, а до поїзда не пускають»,  про  смарт-квитки та їх призначення, який презентували учні. Успішно пройшов етап практичного виконання та закріплення  основних операцій з проїзними документами.  Здобувачі освіти  виконували  інтерактивні вправи «Знайди свого пасажира» та «Розмісти пасажирів у вагоні».  З метою закріплення матеріалу була проведена   вправа «Бліцопитування».

Всі методи та прийоми, використані майстром виробничого навчання Шоколою А.М., сприяли формуванню професійної компетентності у здобувачів освіти.

 

 

 

Методист Ірина МАЛИК