07. 12. 2020 року в закладі був проведений відкритий урок з охорони праці в групі № 12 за  професією «Штукатур. Маляр. Лицювальник - плиточник» на тему «Поняття про виробничу санітарію та гігієну праці. Шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них».

Для забезпечення емоційної готовності здобувачів освіти до уроку викладач розпочала його з емоційного налаштування, запропонувавши виконати вправу «Веселка». На етапі сприйняття та усвідомлення матеріалу здобувачі освіти проходили «Лабіринтом шкідливих факторів», з’ясовували їхню дію на організм людини та визначали засоби захисту від них. На шляху лабіринту учасникам освітньго процесу необхідно було виконати  ряд вправ: «Ребус», «Плутанина», «Вилучи зайве», «Перевертні», «Світлофор», які допомогли  свідомо засвоїти навчальний матеріал. На етапі закріплення знань була проведена  гра «Знайди пару» та електронне тестування. Використання різноманітних форм роботи сприяло ефективнішому засвоєнню матеріалу.

Урок пройшов на належному методичному рівні. Викладачем були використані сучасні засоби навчання. А головне досягнення уроку -  це належні знання учнів!