Тиждень предмета «Захист України»

З 30 листопада по 04 грудня 2020 року в державному навчальному закладі  «Білопільське вище професійне училище» проведено тиждень предмета «Захист України», який був присвячений  Дню  Збройних сил України.

Метою цього заходу  є формування у здобувачів освіти життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України.

Відповідно до плану проведення  заходів , 30 листопада  в кабінеті №31 відбулося відкриття тижня з предмету «Захист України», під час якого здобувачі освіти закладу мали змогу ознайомитися з програмою тижня.

Розпочався тиждень спортивними змаганнями  з гирьового спорту та настільного тенісу.

01грудня 2020 року проведено інтерактивну конкурсну програму «Що ви знаєте про Збройні сили України» (групи 21,31,22, 32)

02 – 03 грудня 2020 року  проведено відеолекторій «Збройні сили України – слава , гордість, міць України»

04 грудня відбулася зустріч здобувачів освіти з працівниками Білопільського районного військового ТЦК та СП , учасниками бойових дій в зоні АТО Шатрюком   Віталієм Миколайовичем та Курченком  Олександром Сергійовичем, які розповіли  юнакам 2-го та 3-го курсів про престижність професії військового та контрактної служби, а також продемонстрували  учням  розбирання та складання автомата , розповіли про правила поводження зі стрілецькою зброєю, а також показали  та продемонстрували спорядження і екіпіровку військовослужбовців. Учні з цікавістю тренувалися в надяганні військового екіпірування.

На кінець зустрічі дівчата навчального закладу привітали військовослужбовців зі святом та подарували їм квіти.