Згідно планів роботи протягом карантину спеціалістами психологічної служби  закладу були проведені вебінари з педагогічними працівниками на платформі ZOOM:

-         «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагогів в умовах карантину»30.03.2020року практичним психологом Куксою О.М.

У ході заняття педагоги отримали необхідні теоретичні знання з даної теми, практичні поради, мали можливість опрацювати методи для швидкого зняття емоційної напруги та отримали кейси вправ для роботи над собою у даному напрямку.

-         «Особливості навчання сучасних дітей» 13.04.2020 року педагогом соціальним Шемет І.С.

У процесі роботи педагоги шляхом діагностики визначили на скільки вони сучасні та готові до роботи з молодим поколінням. Педагогом соціальним було надано теоретичні аспекти навчання дітей нового покоління та поради, як ефективно навчати та працювати з учнями.

-          «Профілактика булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі»13.05.2020 року педагогом соціальним Шемет І.С.

У ході вебінару педагоги отримали необхідні теоретичні знання з даної теми. Педагогом соціальним було надано поради як знаходити шляхи виходу із складної ситуації також покрокову інструкцію як реагувати на булінг.

-         «Робота з учнями з особливими освітніми потребами»13.05.2020 року практичним психологом Куксою О.М.

Метою вебінару було ознайомлення педагогів з основними теоретичними аспектами інклюзивного навчання, надання рекомендацій щодо роботи з дітьми з ООП.