07 лютого 2020 року викладачем  Шевченко С. В. було проведено відкритий урок з технології штукатурних  робіт в групі №12 з професії «Штукатур»  з кваліфікації «Штукатур 3(2-3)  розряду»  з теми  «Організація робочого місця при накиданні, намазуванні розчинової суміші». Урок викладач розпочала з веселих загадок для учнів та девіза «Не просто слухати, а чути; не просто дивитися, а бачити; не просто відповідати, а міркувати, дружно і плідно працювати». Під час уроку була створена творча атмосфера.

Форма організації навчальної діяльності на уроці – робота в малих групах. Учні були об’єднані в дві бригади «Переможці», «Працьовиті». На етапі актуалізації опорних знань учні виконували вправи «Знайди зайву картинку при накиданні», «Поясни та продемонструй», «Таблиця переваг і недоліків».

Під час вивчення нового матеріалу працювали  з робочим зошитом учня з технології штукатурних робіт, використовуючи підручник.

Під час  закріплення матеріалу учні виконали вправи «Знайди помилку» та «Моє робоче місце». Урок пройшов на належному рівні. Викладачем були використані сучасні засоби навчання. А головне досягнення уроку -  це належні знання учнів!