Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу. Щоб спонукати учня до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси. Шлях до цього полягає через створення ігрових нестандартних ситуацій. Одним із засобів зацікавлення учнів до вивчення предметів є проведення предметних тижнів. Методи та форми його проведення можуть бути різними, але мета одна – зацікавити та залучити до роботи якомога більше учнів.

Кожний педагог прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і викладачі математики та інформатики Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» Щербаченко А.Г. та Шершинь О.В. Так, у груді 2019 року в Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» був проведений тиждень  математики та інформатики викладачами Щербаченко А.Г. та Шершинь О.В.

Метою проведення тижня було залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього кругозору та здобуття додаткових знань з математики та інформатики, формування інтересу до вивчення предметів, забезпечення різнобічного розвитку особистості учнів.

Протягом тижня було переглянуто документальний фільм «Люди - роботи», проведено позакласний захід з інформатики «Я – за безпечний Інтернет, відкриту лабораторно-практичну роботу «Створення інформаційно-рекламної листівки «Мій навчальний заклад – найкращий» засобами MicrosoftPublisher.

У рамках тижня була проведена  інтелектуальна гра «Поле чудес», яка  вирізнялась оригінальністю проведення, цікавим змістом та інформаційною насиченістю. Проведення інтелектуальної гри «Поле чудес» сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості.

Наприкінці тижня відбулося урочисте закриття та підведення підсумків. Активні учасники  та переможці конкурсів нагороджені грамотами та солодкими призами.

 

Методист ДНЗ «Білопільське ВПУ»

Ірина МАЛИК