Професійне самовизначення – перша сходинка до успішного майбутнього.

ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» - запорука успішної професійної кар’єри. Під таким гаслом 12 грудня 2019 року пройшов День відкритих дверей «Ярмарка професій» в стінах закладу.

Училище зустрічало безліч  гостей, серед яких випускники 9-11 класів шкіл Білопілля та вчителів, які супроводжували учнів.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого вступники отримали необхідну інформацію про навчання в училищі та зробили перший крок до своєї освіти в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище».  Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Протягом заходу всі гості мали нагоду на власні очі побачити справжнє учнівське життя та відчути себе частиною великої училищної родини. До Дня відкритих дверей викладачі та майстри виробничого навчання підготували для гостей насичену програму: майстер-класи, презентації.  А наостанок – родзинка від наших учнів – частування смачними десертами, приготованими власноруч, й, звичайно ж, можливість неформального спілкування, під час якого можна було отримати відверті й вичерпні відповіді на всі питання стосовно вступу, навчання, дозвілля. 

Підкреслимо, що ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» проводить Дні відкритих дверей два рази на рік, щоб якомога більше майбутніх абітурієнтів мали можливість познайомитися із навчальним закладом. Тому, уважно слідкуйте за новинами на сайті училища та ласкаво просимо в гості! Будемо знайомитися!