27 листопада 2019 року був проведений відкритий урок з предмета «Правила технічної експлуатації та інструкції» в групі №11, що навчається за професією «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» з теми «Сигнали на залізничному транспорті, їх класифікація».

 

  Епіграфом до уроку стало  народне прислів’я «Добре навчати того, хто сам хоче знати», бо значення знань в житті дуже важливе, а для залізничників знання правил технічної експлуатації та інструкцій – це запорука безпеки руху  на залізничному транспорті. Далі учні переглянули відеоролик «До чого приводить порушення вимог правил технічної експлуатації».

Перед початком вивчення нового матеріалу учням було запропоновано вправи «Анаграма» та «Асоціація» до  слова «сигнали».

Учні  групи, об’єднані в локомотивні бригади, мали змогу подорожувати країною Знань, прямуючи станціями «Відправна», «Ігрова», «Перевірочна» «Розумна», на кожній з яких виконували різноманітні завдання. Навчальний  матеріал з теми учні опрацювали, пройшовши передрейсовий інструктаж і оформивши формуляр члена локомотивної бригади,  а результати роботи на уроці заносили до маршрутного листа. На етапі закріплення нового матеріалу учні виконували інтерактивні вправи  та проходили тестування  на платформах https://learningapps.orgта http://master-test.net/uk.

 Як підсумок уроку ,  для візуалізації  текстової інформації , викладачем  Чаус Є.В. разом з учнями було створено хмару ключових слів з теми  за допомогою https://wordart.com

 Урок  був проведений в творчій та доброзичливій атмосфері.

   

  Викладач предметів професійно- теоретичної підготовки залізничного профілю Чаус Є.В.