21 травня 2019 року в ДНЗ «Білопільське ВПУ» відбувся семінар «Розвиток професійної компетентності педагога: можливості, механізми, проблеми», метою якого було сформувати у педагогів поняття професійно-педагогічної компетентності; розкрити складові професійної культури і компетентності в системі професійної підготовки; розглянути групи ключових компетентностей за різними джерелами та можливі шляхи їх формування; визначити перспективи роботи викладачів та майстрів з підвищення професійної компетентності педагогів.

Для ефективної співпраці всі учасники були об’єднані в три групи. Налаштувавшись на групову взаємодію, педагогічні працівники висловили свої очікування від семінару у вигляді вправи: «Золота рибка». Цікавими для педагогів були вправи з використанням  методу мозкового штурму “Чарівний глечик”, вправа «Креативні історії з професійного педагога» та перегляд відеоролику.  Вправа «Оплески» сприяла психологічному та емоційному  розвантаженню учасників зібрання.

Семінар пройшов у дружній та теплій атмосфері і завершився проведенням релаксу «Занедбаний сад», після чого учасники презентували свої враження, висловлювали думки щодо реалізації очікувань.