Відповідно до плану роботи ДНЗ «Білопільське ВПУ» на 2018-2019 н. рік, 21 березня 2019 року в училищі відбувся семінар-практикум «Шляхи формування інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників», метою якого булоактивізувати творчий потенціал педагогічних працівників училища; удосконалити знання, уміння і навички роботи з інтерактивною дошкою; навчити оперувати загальними прийомами роботи з інтерактивною дошкою.

Питання важливості формування інформаційно-цифрової компетентності    висвітлила Глуходід О.М.,заступник директора училища з навчальної роботи.

На заході була присутня методист НМЦ ПТО у Сумській області Ірина Смирнова, яка ознайомила учасників із найбільш загальними прийомами роботи з інтерактивною дошкою: перетягуванням об’єктів (наприклад, завдання на встановлення правильної послідовності, співвідношення; заповнення пропусків із набору заготовок тощо), додавання, аудіо- та відеофрагментів, використання зашторювання, малювання та написів (проведення стрілочок; дописування пропущених слів, цифр, букв тощо).

 

Викладач Білопільського ВПУ Світлана Колесник продемонструвала розроблені нею фрагменти уроків з предмету «Охорона праці» для використання на інтерактивній дошці.

Під час практичної частини педагоги  розробили та продемонстрували інтерактивні вправи у програмному забезпеченні Smart Notebook.

Учасники семінару отримали задоволення від професійного спілкування, поповнили свої знання щодо використання інтерактивної дошки на уроках і  висловили слова щирої вдячності за  інформативну насиченість заходу, ілюстративність продемонстрованих прийомів та створення атмосфери творчого спілкування однодумців.

                                                                     Голова циклової комісії професій,

що є загальними для всіх видів діяльності 

Колесник С.М.