20 березня 2019 року Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» вже вдруге цьогоріч гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів та всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти.

В цей день до училища завітали учні Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені С.М. Гордієнка,  Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Ворожбянського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкішльний навчальний заклад №1, Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Ворожбянського НВК: загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 4.

Знайомство з навчальним закладом розпочалось з перегляду відеофільму, який ознайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними напрямками розвитку училища. З вітальним словом до гостей звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Сіренко Олена Станіславівна, яка розповіла про переваги навчання в закладі.

Також на заході були присутні гості, а саме начальник станції Білопілля виробничого підрозділу "Сумська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" Захарченко Людмила Олександрівна, яка виступила з цікавою та пізнавальною доповіддю та закликала абітурієнтів поповнити лави майбутніх кваліфікованих робітників залізничної галузі.

Присутні познайомились з особливостями професій у сфері народного господарства. Протягом заходу всі гості мали нагоду на власні очі побачити справжнє учнівське життя та відчути себе частиною великої училищної родини. До Дня відкритих дверей викладачі та майстри виробничого навчання підготували для гостей насичену програму: майстер-класи, презентації. 

 

А наостанок – родзинка від наших учнів – частування смачними десертами, приготованими власноруч, й, звичайно ж, можливість неформального спілкування, під час якого можна було отримати відверті й вичерпні відповіді на всі питання стосовно вступу, навчання, дозвілля. 

Запрошуємо всіх бажаючих до нас на навчання!