Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих і актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. І цьогоріч вона відбувалася 14-16 березня 2019 року в Київському палаці дітей та юнацтва разом з Дев’ятою Міжнародною виставкою освіти за кордоном «World Edu».

Участь у них взяли понад 750 представників усіх регіонів України, а також Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови. Зокрема, 94 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; 16 закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій; понад 500 закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою. Тож конкуренція серед учасників була досить значною, а перемоги та визнання – надзвичайно цінними.

Конкурсанти представляли новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології у сфері освіти; досягнення в реалізації законів про освіту; сучасні засоби навчання, обладнання; інноваційні програми та рішення для впровадження в освітню практику.

Активну участь у заході взяли Департамент освіти й науки Сумської ОДА, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти в Сумській  області та представники закладів ПТО. До складу делегації увійшли й педагоги ДНЗ «Білопільське ВПУ» Ольга Глуходід, Світлана Колесник та Ірина Малик.

Світлана Миколаївна, викладач охорони праці, поділилася досвідом роботи з теми «Використання інтерактивної дошки та програми SMART NOTEBOOK-10 на уроках професійно-теоретичної підготовки». І цей проект приніс закладу ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ і диплом за створення системи вправ та завдань за допомогою програмного забезпечення SMART NOTEBOOK-10. До речі, роботи Світлани Колесник неодноразово були представлені на Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» (2013 року та 2017 року) й відзначені найвищими нагородами.

Директор училища Юрій Христій гідно оцінив здобутки міжнародного рівня, привітав колектив з високими досягненнями та професійним визнанням!

Натхнення вам, шановні освітяни, творчих здобутків та успіхів у подальшій роботі.