13 лютого 2019 року  в державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище пройшов відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» у групі №21 з теми   уроку «Загальна будова та види боєприпасів до стрілецької зброї. Заходи безпеки поводження зі зброєю та боєприпасами». Мета уроку - ознайомлення учнів із загальною будовою та видами боєприпасів і спорядження магазина патронами.

Урок проводився згідно з новою навчальною програмою  з предмета «Захист Вітчизни», рівень стандарту (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.10.2017 №1407).

Розпочався урок з шикування учнів групи, віддачі рапорту та військового привітання. Після цього проводилась перевірка домашнього завдання у вигляді тестового  завдання.

Вивчення нової теми уроку розпочалася із проблемного запитання «Доведіть, що зброя та боєприпаси до стрілецької зброї -  фактори підвищеної небезпеки.

Урок проводився з використанням комп’юторного обладнання та мультемедійної презентації.

Для самостійної роботи учні використовували новий підручник «Захист Вітчизни» автора І.М. Герасимів, 2018 року та аркушів робочого зошита з предмету.

Учні мали можливість переглянути  переглянути відеоролик «Спорядження магазина патронами та заходи безпечного поводження з боєприпасами».

 

 

Викладач предмету «Захист Вітчизни» 

Богатиренко Л.М.