З  17 по 19 грудня 2018 року в навчальному закладі був проведений тиждень з  професії «Провідник пасажирського вагона».

Провідна мета тижня передбачала розвиток інтересу учнів до обраної професії, активізацію їх професійних здібностей, вдосконалення вмінь та навичок приймати рішення в нестандартних ситуаціях.

План заходів був насичений і цікавий. Учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики про сучасні пасажирські потяги та основні напрямки розвитку вагонобудування в Україні, взяли участь у конкурсі рефератів «Презентація професії «Провідника пасажирського вагона».

 Підсумком тижня було проведення конкурсно-розважальної програми «Найкращий провідник» ,  під час якої  учні мали змогу продемонструвати не тільки свої  таланти, але й теоретичні та практичні знання з професії. Цікавими були конкурси «Розминка», «Все знаю», «Чорний ящик» та «Розгадай кросворд». Виступи усіх конкурсантів були оригінальними та змістовними. але журі визначило «Кращого  провідника пасажирського вагона»,   яким  стала учениця групи ТУ-2 Дунаєвська Ірина.

 Проведений  тиждень сприяв усвідомленню учнями важливості обраної ними професії та стимулюванню прагнення до дос­коналого оволодіння знаннями  та практичними  навичками.

 

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Чаус Є.В.