12 грудня 2018 року Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів та всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти.

До училища завітали учні Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад №3, Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад №4, Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А. С. Макаренка.

Знайомство з навчальним закладом розпочалось з перегляду відеофільму, який ознайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними напрямками розвитку училища.

З вітальним словом до гостей звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Сіренко Олена Станіславівна, яка розповіла про переваги навчання в закладі.

Присутні познайомились з особливостями професій у сфері народного господарства. Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» здійснює підготовку з 18 професій, які представлені такими галузями виробництва як залізничний транспорт, сільське господарство, будівництво, торгівельно-комерційна галузь, загальна для всіх галузей виробництва, загальна для професій електротехнічного виробництва.

    

Протягом заходу всі гості мали нагоду на власні очі побачити справжнє учнівське життя та відчути себе частиною великої училищної родини.До Дня відкритих дверей викладачі та майстри виробничого навчання підготували для гостей насичену програму: майстер-класи, презентації, виставки на будь-який смак, де учасники мали нагоду послухати, подивитися і самі спробувати себе в різних іпостасях – від кухаря й продавця до фахівця будівельного профілю, помічника машиніста тепловоза, електровоза  чи обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, провідника пасажирського вагона чи водія-тракториста.  А наостанок – родзинка від наших учнів – частування смачними десертами, приготованими власноруч, й, звичайно ж, можливість неформального спілкування, під час якого можна було отримати відверті й вичерпні відповіді на всі питання стосовно вступу, навчання, дозвілля. 

Наступний День відкритих дверей відбудеться в квітні 2019 року. Запрошуємо всіх бажаючих!