Щороку, у перший тиждень жовтня, вся країна вітає вчителів із професійним святом та урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли всі навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

5 жовтня 2018 року в актовій залі Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» традиційно відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти.

Цього року святковий концерт пройшов в оригінальній формі, усі педагоги були запрошені в затишне кафе під назвою «Зошит у клітинку». Для гостей кафе було запропоноване спеціальне меню, головними «частуваннями» якого стали творчі виступи учнів нашого училища. Це були і душевні пісні, і запальний флешмоб, і відеофільм «Інтерв’ю з викладачами».

Але це були не всі сюрпризи для педагогів. Учні їм подарували солодкий подарунок у вигляді смачного торту, як компенсацію за всі гіркі будні. І наостанок, залишаючи кафе, всі педагогічні працівники взяли з собою щирі побажання від їхніх учнів, які знайшли на «Дереві побажань».

Тож ще раз вітаємо педагогів зі святом, дякуємо їм за знання, мудрість і терплячість. Бажаємо залізної витримки, натхнення, слухняних і вдячних учнів, а найголовніше – здоров’я!