Про Сумщину туристичну не з чуток знають учні Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище». Адже кілька років поспіль найкраща група за всіма показниками (навчальні, творчі, спортивні досягнення) вирушає в незабутню подорож визначними місцями рідного краю. Бездрик, Тростянець, Путивль…

Цьогоріч гостинно зустрічали сусіди – Недригайлівщина!

Мабуть, кожен із нас у дитинстві чекав від мами солодкий презент, як винагороду за гарну поведінку чи високу оцінку. Діти ростуть, а все ж і підлітком хочеться якоїсь відзнаки. Туристичну «цукерку» за підсумками навчального року розділили другокурсники – майбутні будівельники та помічники машиніста тепловоза й електровоза. Швиденько зібралися, підхопили класних керівників і майстрів виробничого навчання й нумо в дорогу.

Учні побували на місцях, де колись існували стародавні міста Попаш і В'єхань, що згадуються в літописі за 1147 рік; на хвилину стали археологами, уявляючи, як знаходять рештки мамонта на місці пам’ятного знака; перейнялися стародавнім колоритом у садибі-музеї Олекси Ющенка в Хоружівці; розчинилися у природі мальовничого Костянтинова.

Та особливим місцем і душевним пристанищем став храм святого апостола Андрія Первозванного. Як годиться, помолилися за Україну й пішли оглядати святиню. Екскурсію залюбки очолив настоятель храму отець Сергій.

 

Завершальним акордом зголоднілих туристів став смачний куліш у садибі «Козацька Січ» (с. Костянтинів). Тут відпочивальники приміряли амплуа придворних панів і панянок: їх чекала кінна прогулянка в ексклюзивній кареті.

Ось таке активне й пізнавальне дозвілля прикрашає робочу буденність майбутніх кваліфікованих робітників. Вони точно матимуть роботу, бо вчаться працювати руками.

Обери й собі професію до душі й отримай її в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище». Передбач стабільне «завтра»!

                                                             

                                                                       В.о. заступника директора з  виховної роботи Сіренко О.С.