17-18 травня 2018 року на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»  відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування професійно технічних навчальних закладів Сумщини.  Молоді та ініціативні лідери учнівського самоврядування  були раді зустрічі  старих знайомих.

    Наш заклад представляла Моісеєнко Вікторія, яка розповіла та продемонструвала лідерам результати проекту «Змінимо майбутнє на краще»,  в рамках якого учнівським самоврядуванням було проведено акцію «Ми – за здоровий спосіб життя». А також звітувала про проведення благодійної акції «Патріотична хвиля », яка передбачала допомогу сім’ям загиблих бійців АТО, та представила проект «Герої сучасності серед нас»,  в ході якого учнями була проведена пошукова робота зі збору інформації стосовно захисників Української землі. Учасники засідання отримали масу позитивних емоцій,  нові знайомства  та здобули корисні знання.

  На завершення отримали диплом за значний внесок в організацію діяльності обласної ради лідерів учнівського самоврядування  закладів професійної(професійно - технічної) освіти  Сумщини, координацію дій учасників самоврядування та сприяння реалізації проектів.

В. о.  заступника директора з ВР Сіренко О.С.