18-19 квітня 2018 року на базі Державного професійно технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище»  в  рамках проекту «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кухар», «Кондитер» було проведено творчу майстерню.

   У засіданні творчої майстерні  взяли участь 20 професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» представляли викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар» Соляник К.М та викладач  англійської мови Середенко Т. А.  

   Участь у роботі творчої  майстерні передбачала представлення відео фрагменту майстер-класу з приготування печені по-домашньому, яку англійською мовою  представила учениця групи №15 Ковальчук Ю. та безпосередньо, презентації самої  страви – печені, яку приготувала разом з учнями майстер виробничого навчання з професії «Кухар» Шевич Н.М.

    Викладачі закладу  Соляник К.М. та Середенко Т.А  презентували збірник рецептів Білопільщини, який містить рецепти української кухні.

   Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар» Соляник К.М взяла участь у проведенні   майстер-класів кондитерського мистецтва та була нагороджена сертифікатами: «Презентація суші», «Фантазії з мармеладу», «Французьке тістечко «МАКАRON», «3-Д квіти у желе».