Під такою назвою 28 лютого 2018 року методичною комісією викладачів загальноосвітньої підготовки (голова методичної комісії Кукса Т.О.) було проведено семінар, нерозривно пов'язаний з науково-методичною проблему закладу «Сучасний урок як засіб розвитку творчої особистості педагога та учня та як основа формування їх ключових компетентностей». Зокрема, викладачі училища мали змогу ознайомитися з нюансами нового Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28 вересня 2017 року, скласти емоційну складову уроку, дізнатися про фідбеки та подолання антиінноваційних бар’єрів.

 

 

    Учасники зібрання брали активну участь у всіх інтерактивних вправах: «Ключ» (визначали основне слово теми семінару), «Асоціативний ряд» (добирали характеристики комфортного уроку), «Упевнені, невпевнені та грубі» (практикувалися знаходити дипломатичний вихід з конфліктної ситуації), «Креативний психолог-художник» (зображували, що думає людина в момент успіху), «Методичне намисто» (визначали оптимальні для уроку фідбеки), а на завершення проявили творчість у написанні вірша.

   Також увазі присутніх були представлені різноманітні відеоролики: як інформаційні про дуальну освіту за кордоном та українських учителів-новаторів, так і спрямовані на розв’язання педагогічних ситуацій.

    У залі панувала атмосфера співпраці, розуміння та взаємоповаги.

   Змінюються цілі та зміст освіти, з’являються нові засоби і технології навчання, але які б не здійснювалися реформи, урок залишається вічною і головною формою навчання. На ньому трималася традиційна і базується сучасна освіта.