Професійна освіта спрямована на забезпечення професійної самореалізації особистості, на  формування її кваліфікаційного рівня, створення соціально активного, морального та фізично здорового національного виробничого потенціалу, який має посідати важливе місце у технологічному оновленні виробництва, впровадження досягнень науки та техніки в практику.

   Професія будівельника належить до категорії масових професій, адже обов`язки будівельника об`єднують в собі цілий спектр ремонтно-будівельних робіт. Для того, щоб займатися будівництвом, необхідні знання основ будівельних робіт, а також навички володіння спеціальними інструментами та обладнанням для будівництва. Основні особистісні якості будівельника – це: працьовитість, уважність, відповідальність, акуратність, прагнення завжди йти до кінця в будь-якій справі.

   Справжній будівельник – це не просто професія, це покликання, це творча професія, і кожен її представник по-справжньому «поет» і «творець» своєї справи.
З 12 по 16 лютого 2018 р. у  ДНЗ «Білопільське ВПУ» було проведено тиждень будівельних професій під гаслом «Ми будуємо наш дім». Сьогодні будівництво не стоїть на місці, постійно прогресує, а тому і всі заплановані заходи були націлені на розвиток професійних вмінь та здібностей учнів. Розпочався тиждень із засідання «круглого столу», в якому взяли участь учні будівельних груп, майстри виробничого навчання та викладачі предметів професійно – теоретичної підготовки будівельного профілю.

    

   Другого дня було проведено конкурс – виставку кросвордів та  стіннівок за тематикою «Моя професія – професія майбутнього».

   Наступний день зібрав всіх бажаючих на лекторій з теми «Історія і сьогодення будівництва», під час якого  учні випускної групи 42 разом з майстром виробничого навчання провели віртуальний  екскурс  в історію будівництва, будівельних матеріалів та інструменту, а також «відвідали» унікальні місця з точки зору будівництва.

 

    Ученицею групи №42 Демидко Валерією був продемонстрований майстер – клас «Наклеювання шпалер в проблемних місцях». 

   Завершенням тижня стала конкурсно – розважальна програма « Ми будуємо наш дім», де збірні команди, «Шпатель» та «Рулетка» продемонстрували свої  фахові уміння та знання, спритність та кмітливість, подарувавши глядачам гарний настрій, позитивні емоції. По закінченню конкурсної програми відбулося  підведення підсумків тижня професій будівельного профілю,  нагородження переможців.