25 жовтня  2017 року  четверо кон­курсанток – учениці закладу ДНЗ «Білопільське вище професійне училище » змагались за почесне звання у конкурсі краси «Міс Україночка».

       На учасниць чекали найрізноманітніші за­вдання – від творчого пред­ставлення у національному вбранні та пре­зе­нтації влас­ного хобі до демон­страції вокальних, кулінарних і на­віть ро­зумових здібностей, а ще пе­ревірка пластики та граційності. За результатами проведе­них конкурсів членам журі ви­значи­тися було не легко, адже учасниці проявили та­лант, майстер­ність та артисти­ч­ність. Тому жо­дна з них не за­лишилась без звання, кожна стала пере­мо­жни­цею у своїй номінації. «Міс глядацьких симпатій » – отримала учениця групи ТУ – 3 Пархоменко Аліна , титул  «Міс оригінальність» здобула учениця групи 42 –Мойсеєнко Вікторія, Шатохіна Марина учениця 12 групи здобула титул «Міс Елегантність »  та почесне звання «Міс Україночка» отримала учениця І курсу групи ТУ -2 Лисенко Яна.

     Всі учасниці конкурсу були неперевершені. Ми переконались, що є у нас справжні красуні: талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті. Сподіваємось, що вони прославлять  на весь світ нашу Батьківщину, її національні та культурні традиції, її багату духовну культуру.Бажаємо дівчатам успіхів, хорошого настрою та впевненості на шляху до нових перемог!