В училищі стало доброю традицією щорічно восени проводити свято настрою та позитиву – День здоров’я. Тож 13 вересня 2017 року всі групи учнів на чолі з майстрами виробничого навчання та класними керівниками вишикувалися на святковій лінійці в очікуванні спортивно-відпочинкового дня під гаслом «Стартують всі». Кожна команда була готова до змагань: мала свою назву, девіз, а головне – гарний настрій і бажання перемогти. Свято розпочалось розповіддю про «його величність СПОРТ», а далі – змагання!

     Спортивна частина Дня здоров’я включала легкоатлетичний крос, перетягування канату, метання довбні та гранати і змагання з дартсу. На завершення групи демонстрували смачний польовий куліш.

                     

                  

                    

 Якщо є змагання, значить – є переможці! У бігу серед юнаків на 1000 метрів перше місце посів Константинов Іван (група №41 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»); серед дівчат найшвидшими стали майбутні провідники пасажирського вагону (перші три місця); за минулий рік навчання набралися сили й перемогли в перетягуванні канату другокурсники (група ТУ-24 з професії «Помічник машиніста тепловоза»); Лоза Владислав – майстер метання довбні, граната «піддалася» Олександру Котляру; Радіонов Володимир довів, що він - влучний стрілок (як доказ – І місце у змаганнях з дартсу).

     День здоров’я став чудовою пропагандою здорового способу життя, сприявзгуртуваннюколективів, учивпрацювати в команді, радітиуспіхамтоваришів і дав величезний заряд позитиву.