Головною метою Державної політики у сфері профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру, є забезпечення умов реалізації конституційного права кожного громадянина на охорону життя та здоров'я, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення.

     Відповідно до плану роботи училища на 2016 – 2017н. р. та відповідних державних законодавчих актів з метою удосконалення роботи у навчальному закладі з 03 по 28 квітня 2017 р. пройшов місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

     Для проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності було створено організаційний комітет, видані відповідні накази, розроблені плани заходів, проведено перевірки, зроблено самоаналіз.

     В рамках місячника перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю; проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колективного договору тощо.

     4 квітня 2017 року згідно з планом проведено лекцію для працівників навчального закладу на тему «Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасниками навчально-виховного процесу».

     21-22 квітня перевірено знання з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників навчального закладу з реєстрацією в протоколі. Перевірка знань працівників показала, що усі працівники мають задовільні знання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

     Під час місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено предметний тиждень з охорони праці, в рамках якого  відбулися наступні заходи:

- конкурс стіннівок та малюнків на тему: «Безпека праці в галузі очима  учнів»;

- оновлення куточків з охорони праці та безпеки життєдіяльності в   кабінетах та навчальних майстернях;

- круглий стіл «Охорона праці на залізничному транспорті».

- конкурс рефератів;

- фотоконкурс «Моє робоче місце безпечне».

     Заходи, проведені в рамках місячника охорони праці, відобразили актуальність простої істини: найкраща можливість попередити нещасні випадки – це озброїтися необхідними знаннями з питань безпеки життєдіяльності та пам'ятати завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя.

                                                                 

                                                                             Заступник директора

з навчально-виробничої роботи

 Мірошніченко Ю.В.