У 2017 році Компанія інтелектуальних технологій спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана за підтримки Міністерства освіти і науки України  проводила І\/ Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір «Стратегія фірми – 2017». Метою цього турніру є спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом житя, подальшу соціалізацію, саморелізацію й отримання життєвого досвіду, для допомоги всім бажаючим у підвищення професійної кваліфікації для розвитку прикладних економічних компетентностей.

     Ольховик Владислав, учень групи № 11, Костюкова Тетяна, Тріфонов Костянтин,  учні групи №12 Державного навчального закладу  «Білопільське вище професійне училище»  взяли участь в інтерактивному онлайн-змаганні з управління віртаульними компаніями в середовищі комп?ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+, зареєструвавшись  у шкільній та студентській лігах. Онлайн - змагання відбувалося у лютому-березні 2017 року. Реалістичне змагання віртуальних компаній відбувалося шляхом надсилання повідомлень на електронну  адресу учасника. Учні виконували завдання у свій вільний час із задоволенням та ділилися своїми враженнями  і діяльністю своєї компанії між собою. Турнір проходив у 3 етапи:відбірковий, півфінал та фінал. Визначення півфіналістів відбувалося  на основі комплексного автоматичного рейтингу бізнес-симуляції ViAL+, показниками якого були  загальний бал, прибуток, доля ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини і торговельних площ. Костюкова Тетяна та Ольховик Владислав стали півфіналістами бізнес-турніру,  за що отримали  сертифікати,  як такі, що успішно пройшли курс інтерактивного навчання економіці й бізнесу у симуляторі ViAL+ та показали належний результат у півфіналі «Стратегія фірми -2017».

     Участь у турнірі навчила  учнів застосовувати набуті знання з економіки на практиці, виробленню практичних умінь і навичок з управління економічними процесами на підприємстві; сформувала ініціативність, інноваційність та вміння приймати на себе відповідальність за свої рішення, визначати й долати ризики, здатність планувати і досягати своїх цілей.

Викладач економіки

Савіна О.І.