18-19 травня 2017 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» відбувся заключний етап конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської, Луганської, Чернігівської областей.

    Учасники змагалися у таких  конкурсах :

-  «Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний заклад і моя майбутня  професія»;

-  «Світ моїх захоплень»;

-  творча робота «Мій успішний проект»;

-   конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш «Моя країна — Україна. І в серці, і в житті єдина!».

    Окрім насиченої конкурсної програми учасники конкурсу  ознайомилися із видатними місцями  м. Конотоп там. Батурін (Чернігівська область), де провели  цікаві та змістовні екскурсії.

    Вкотре конкурс « Учень року» довів, що професійно-технічна освіта «Була, є і буде» , що українська земля багата на талановиту молодь, якій доведеться будувати нову незалежну державу.

   ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» в «Учені року» представляла Демидко Валерія, учениця групи № 32, яка навчається за професією «Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник». Дівчина серйозно готувалася до участі у конкурсі, бо дуже хотіла  гідно виступити та перемогти. І  нашій учасниці це вдалося! Лера зачарувала аудиторію своїм співом, а також зайняла ІІІ місце у конкурсі «Світ моїх захоплень».

     

   Журі нагородило її Дипломом в номінації «Патріот України».  

   Вітаємо Валерію та бажаємо їй успіхів і перемог у майбутньому!