Відповідно до листа  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 13.10.2015№ 05-13/ 5777 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», згідно з наказом    ДНЗ «Білопільське ВПУ»  від 19.10.2015 року № 333 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»  з 09.11.2015 по 13.11.2015  року в училищі  було проведено   Тиждень  безпеки дорожнього руху  з метою  цілеспрямованої, просвітницької роботи з учнями ДНЗ «Білопільське ВПУ» щодо безпеки дорожнього руху.    

Протягом тижня   в училищі були проведені тематичні виховні години:

-  «Зупинка - життя» ( Руденко Л.М, класний керівник групи № 41 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»);

-  «У світі дорожніх знаків» (Ткаченко Н.В. класний керівник групи № 11 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»);

-  «Взаємоповага на автошляхах» (Скрипченко І.М. класний керівник групи № 22 з професії «Маляр. Штукатур. Лицювальник - плиточник»)  та  бесіди  з питань поведінки на автошляхах в групах І, ІІ курсів.

Викладачем правил дорожнього руху Колесник С.М. було організовано фотовиставку «Даруй руку, вулице»  та  проведено конкурсну програму «Твій друг-дорожній рух». Учні брали активну участь у конкурсах малюнків, конкурсі на кращийлітературний твір з теми «Безпечна дорога» та  складали вірші. Кожен учень  отримав  пам’ятку «Основні правила поведінки пішохода».

         

Закінчився Тиждень дорожнього  руху  підведенням підсумків і нагородженням переможців.