6 листопада 2015 року в групі № 11по професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» був проведений відкритий урок з охорони праці на тему «Поняття про гігієну праці. Шкідливі та небезпечні виробничі фактори».

        Для того, щоб урок був якісним, доступним та зрозумілим  викладач Колесник С.М. застосувала різні форми та методи навчання: словесний, наочний, пошуковий. Розпочався урок розгадуванням ребусу, відгадавши його, учні дізналися назву теми, яку вивчатимуть на уроці.

       Урок був насичений змістовним дидактичним та роздатковим матеріалом: мультимедійна презентація, опорні конспекти, таблиці, електронні тести та ситуаційні задачі.

Пояснення нового матеріалу  проводилось  з використанням пошукового та пояснювально - ілюстративного методів. Учні  самостійно опрацьовували матеріал піручника та давали відповіді на поставлені запитання. Під час  пояснення  нового  матеріалу між учнями  і  педагогом існував зворотній  зв'язок  для  з'ясування  незрозумілих моментів.

Всі прийоми та   методи застосовані на уроці,  дозволили     сконцентрувати увагу учнів на важливості даної теми у майбутній професійній діяльності.