У жовтні 2015 року на базі Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище»  в групі №21 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» був проведений відкритий урок з фізичної культури. Метою даного уроку було ознайомити учнів із вдосконаленням виконання передачі м’яча внутрішньою стороною стопи; зупинки м’яча підошвою та ведення м’яча внутрішньою і зовнішньою частиною підйому, сприяти розвитку швидкості, спритності, координації та точності рухів учнів.

                                                                                

  Обсяг поданого викладачем матеріалу відповідав темі уроку. Базові поняття, уміння і навички в учнів сформовані. Використання різних видів роботи (розповідь, навчальна гра, вправа на передачу м’яча різними способами, ведення м’яча) виявилися доцільними та ефективними.

      Вагомість даної теми уроку спонукала учнів до зацікавленості змістом уроку, аправильна організація уроку і розподіл часу самодисциплінували учнів. Методи перевірки знань  були вдало використані. Оцінювання супроводжувалися емоційним ставленням та аргументованим поясненням.