У перший день осені, коли всі квіти вклоняються навчальним закладам, Білопільське вище професійне училище гостинно відчинило двері для своїх учнів. Урочиста лінійка з нагоди Дня Знань відбулася на подвір'ї училища, яке потопало у святкових квітах та посмішках юних хлопців та дівчат.

Учням, які поступово переходять у самостійне життя, педагоги  бажали здоров’я, наснаги у навчанні, формувати у собі вміння самостійно приймати серйозні рішення, уміння виправляти власні життєві помилки та завжди при будь-яких обставинах залишатися порядними та чесними людьми. Також, із вітальним словом виступив директор училища Христій Юрій Григорович, який закликав учнів до добросовісного і якісного навчання, до патріотизму й відданості своїй державі.

За підсумками минулого навчального року кращі учні училища були нагороджені грамотами та дипломами.

 

За традицією, випускник училища, нині священик, отець Василій прочитав молитву за успішне навчання та за мир в Україні, окропив учнів та педагогічний колектив освяченою водою, благословив у нелегку дорогу за знаннями.

Після завершення урочистої лінійки всі учасники навчально-виховного процесу пішли на перший урок у цьому навчальному році.