Вже третій рік поспіль учні ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» є стипендіатами  голови Сумської обласної державної адміністрації. Так 6 лютого у приміщенні актової зали Сумської академії банківськоїсправи диплом стипендіата  отримав учень ІІІ курсу Ременьков Сергій, який навчається за професією «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза».

З перших днів навчання учень бере активну участь у громадському житті групи та училища, в культурно-масових та спортивних заходах, є ініціатором цікавих справ.

Заняття пауерліфтингом допомагають Сергію розвивати фізичну силу, а також вчать контролювати її. Спорт пробуджує здатність рухатися до віддаленої мети, не зупиняючись на досягнутому, дає можливість  відчути радість досягнення, усвідомлення своїх здібностей.

За період навчання в училищі Ременьков Сергій досяг вагомих результатів у спорті, а саме став призером IV чемпіонату України з пауерліфтингу-І місце; відкритого чемпіонату м. Києва та Київської області з пауерліфтингу-І місце; у змаганнях з гирьового спорту за програмою ХХVII обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ- І місце; у І Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту «Юний богатир»-ІІ місце; у відкритому чемпіонаті м. Харкова з пауерліфтингу з жиму лежачи серед юнаків-І місце; у чемпіонаті області з класичного пауерліфтингу серед юніорів-І місце; у чемпіонаті України з пауерліфтингу-І та ІІ місце.

Завдяки стремлінню та наполегливості, силі волі та завзятості Сергій став майстром спорту з пауерліфтингу.

Вітаємо та бажаємо тобі, Сергію, не зупинятися на досягнутому та здійснити свою заповітну мрію!