6 грудня на честь святкування Дня Збройних сил України в Державному навчальному закладі "Білопільське вище професійне училище" відбулась зустріч здобувачів освіти з представниками Білопільського районного військового комісаріату, старшим лейтенантом Віктором Безкоровайним та старшиною Дмитром Захарченком.

 

Під час жвавого спілкування із військовослужбовцями здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо проходження строкової військової служби у лавах Збройних Сил України та отримали низку корисних відомостей про переваги військової служби на контрактній основі.

 

Найцікавішим було виконання практичного завдання, де здобувачі освіти мали змогу спробувати розібрати та зібрати автомат Калашникова та пістолет Макарова.

 

По завершенню зустрічі здобувачі освіти подякували військовим, привітали їх зі святом, побажали успіхів у виконанні відповідальних завдань по захисту Батьківщини та миру. У свою чергу пообіцяли вчитися бути справжніми патріотами, цінувати рідний край та поважати свій народ.