На передодні Старого Нового Року учні ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» долучилися до акції «ВІД МАЛЕНЬКОЇ ІСКОРКИ –ДО ВОГНИКА ДОБРА» зі збору коштів на лікування Лисенко Злати, учениці 1 класу Білопільської ЗОШ № 2. Своїми запальними щедрівками створили святкову атмосферу в закладі та побажали всім здійснення найзаповітніших мрій та найскорішого одужання Златочці.

Незвичайне  новорічне свято було  влаштоване  учням – активістам  Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище».  Завдяки  підтримці Сумської територіальної профспілкової організації 11.01.2020 року учні відвідали м. Харків де  мали можливість  переглянути виставу «Ялинка на воді». Під час поїздки отримали найприємніші враження та позитивні емоції.

Вже стало доброю традицією ДНЗ «Білопільське ВПУ» брати участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно – технічної) освіти. У 2019 – 2020 н. р. темою конкурсу були рядки з поезії В. Симоненка «Ради тебе перли в душу сію,  ради тебе мислю і творю…».

У номінації «Історія України і державотворення» взяла участь та посіла ІІІ місце учениця групи № 12 Бабенко Карина. В своїй творчій роботі, яка мала назву «Смерекова доля в зеленій перлині», Карина дослідила історію створення і розвитку дендропарку  “Шкуратівський”, справжньої  зеленої  перлини Сумщини. Дендропарк  “Шкуратівський”- творіння  людських рук. Якому все своє життя присвятив уродженець села Йосип Хомич Мухопад.

Вітаємо Карину з перемогою та бажаємо нових досягнень.

У переддень Нового року в Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» відбулася привітальна Новорічна шоу-програма.

Новорічні свята - це чудовий спосіб виявити свої творчі здібності. Активними учасниками на новорічному дійстві стали учні всіх груп. Під час новорічного вечора учні училища продемонстрували, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді пародій, танців, пісень. Новорічне свято надовго запам'ятається нашим викладачам та учням. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.

Від усього учнівського та педагогічного колективу Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» хочемо привітати всіх з Новорічними святами!

Всіляких Вам гараздів в рік Білого Металевого Щура!

 

В кожному навчальному закладі є свої традиції та звичаї. Так, котрий рік поспіль в Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище», напередодні Новорічних свят, відбувається зустріч ветеранів праці.

На святковий захід завітали ті, хто впродовж багатьох років працював в училищі, віддававши душу і серце своїм вихованцям: викладачі, майстри виробничого навчання, бухгалтери, директори, представники інших професій, працівники різних поколінь.

З привітальним словом до шанованих гостей звернувся директор ДНЗ «Білопільське ВПУ» Юрій Григорович Христій, подякувавши ветеранам праці за їхній труд, за те, що стали взірцем для наслідування наступним поколінням.

Зустріч проходила в невимушеній теплій атмосфері. Настрою до гарного відпочинку додали чудові виступи учнівського колективу.

А далі були щирі бесіди та приємні спогади…

Дочірні категорії