ДНЗ «Білопільське вище професійне училище »19.05. 2018 року  взяло участь в ярмарці професійної (професійно – технічної) освіти Сумщини, присвяченій дню Європи. Наш заклад представляв країну, яка знаходиться в Центрі Європи і є  членом Євросоюзу - Угорщину.

    Під час ярмарки відвідувачі помилувалисяся   красою Угорщини та величчю України. У гостей була можливість спробувати  угорський гуляш, гурку, млинчики «а-ля Гудель», фанки та багато іншої продукції виготовленої учнями та майстрами виробничого навчання, а також ознайомилися з переліком професій та напрямками, за якими відбувається навчання  в закладі.

В.о.  заступника директора з НВР Сіренко О.С.

     17-18 травня 2018 року в ДПТНЗ « Роменське вище професійне училище» відбувся фінальний етап конкурсу «Учень року», на якому наш заклад представляв Сіденко Максим, учень першого курсу з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза». Максим на конкурсі «Світ моїх захоплень» презентував власно написану пісню, яку присутні слухали з задоволенням. Під час проведення заходу конкурсанти показали себе, як творчі креативні та обдаровані особистості.

   Учасники отримали  нових друзів, позитивні емоції , гарний настрій та показали свої здібності в таких конкурсах як «Самопрезентація», «Світ моїх захоплень»,та  в майстер - класі «Я роблю це так», а також продекламували свої вірші, нариси «Професія – сьогодні, кар’єра – завтра,успіх – завжди». На закінчення учні мали можливість загадати бажання та відпустити його разом з голубом та кулькою в небо.

 

В. о.  заступника директора з НВР Сіренко О.С.

    17-18 травня 2018 року на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»  відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування професійно технічних навчальних закладів Сумщини.  Молоді та ініціативні лідери учнівського самоврядування  були раді зустрічі  старих знайомих.

    Наш заклад представляла Моісеєнко Вікторія, яка розповіла та продемонструвала лідерам результати проекту «Змінимо майбутнє на краще»,  в рамках якого учнівським самоврядуванням було проведено акцію «Ми – за здоровий спосіб життя». А також звітувала про проведення благодійної акції «Патріотична хвиля », яка передбачала допомогу сім’ям загиблих бійців АТО, та представила проект «Герої сучасності серед нас»,  в ході якого учнями була проведена пошукова робота зі збору інформації стосовно захисників Української землі. Учасники засідання отримали масу позитивних емоцій,  нові знайомства  та здобули корисні знання.

  На завершення отримали диплом за значний внесок в організацію діяльності обласної ради лідерів учнівського самоврядування  закладів професійної(професійно - технічної) освіти  Сумщини, координацію дій учасників самоврядування та сприяння реалізації проектів.

В. о.  заступника директора з НВР Сіренко О.С.

   Уже стало традицією проводити навчальні стрільби для учнів нашого навчального закладу у квітні – травні кожного навчального року.

   Так, третього травня 2018 року відбулися навчальні стрільби юнаків третього курсу на полігоні військової частини  1476А.

   Перед стрільбами інструктори військової частини продемонстрували методи стрільби, провели інструктажі з безпеки  поводження на полігоні під час стрільби та поводження зі стрілецькою зброєю.

    Після цього проведені стрільби по мішеням.

 

Викладач предмету «Захист Вітчизни» 

Богатиренко Л.М.

   18-19 квітня 2018 року на базі Державного професійно технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище»  в  рамках проекту «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кухар», «Кондитер» було проведено творчу майстерню.

   У засіданні творчої майстерні  взяли участь 20 професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» представляли викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар» Соляник К.М та викладач  англійської мови Середенко Т. А.  

   Участь у роботі творчої  майстерні передбачала представлення відео фрагменту майстер-класу з приготування печені по-домашньому, яку англійською мовою  представила учениця групи №15 Ковальчук Ю. та безпосередньо, презентації самої  страви – печені, яку приготувала разом з учнями майстер виробничого навчання з професії «Кухар» Шевич Н.М.

    Викладачі закладу  Соляник К.М. та Середенко Т.А  презентували збірник рецептів Білопільщини, який містить рецепти української кухні.

   Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар» Соляник К.М взяла участь у проведенні   майстер-класів кондитерського мистецтва та була нагороджена сертифікатами: «Презентація суші», «Фантазії з мармеладу», «Французьке тістечко «МАКАRON», «3-Д квіти у желе».

  

Дочірні категорії