Правила дорожнього руху треба знати й виконувати! На цьому наголосила бібліотекар Тетяна Кукса під час бесіди з ПДР. З першокурсниками говорили про дорожні знаки, світловідбивачі на одязі та поведінку пішоходів. Разом дійшли до висновку: найголовніше на дорозі – зосереджена увага всіх учасників дорожнього руху!

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День українського кіно. Тож до свята бібліотекар ДНЗ «Білопільське ВПУ» Тетяна Кукса провела для учнів, що проживають у гуртожитку, справжній кінозал. Спочатку поговорили про кіноіндустрію, відомих акторів і режисерів, а потім поринули в кількох годинну однойменну екранізацію повісті Івана Франка «Захар Беркут».

В ДНЗ «Білопільське ВПУ» було проведено перше засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю. Основна мета зібрання - розгляд плануючої документації викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного профілю, а також новий план роботи методичної комісії. Під час засідання було визначено основні напрямки роботи над методичною проблемою комісії  «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу».
Члени методичної комісії обговорили алгоритм проведення методичної кав’ярні «Формування професійних компетентностей здобувачів освіти через створення і впровадження електронних освітніх ресурсів», у формі якої буде проведено засідання в жовтні 2021 року. Робоча зустріч пройшла в дружній атмосфері.


         Голова методичної комісії
викладачів та майстрів виробничого навчання
будівельного профілю Шевченко С.В.

Робота  методичної комісії передбачає примноження теоретичних знань та практичних умінь педагогічних працівників, їх фахового зростання, розвиток потенціалу кожного викладача та майстра виробничого навчання, досягнення позитивних результатів освітнього процесу. 31 серпня 2021 року відбулось засідання членів методичної  комісії викладачів і майстрів виробничого навчання залізничного  та електротехнічного профілю, на якому  основну увагу  було приділено  розгляду  комплектів навчально-плануючої документації, поурочно-тематичних  планів і програм, планів роботи навчальних кабінетів, майстерень та лабораторій, а також було розглянуто    стан працевлаштування випускників за  2020-2021 н. р.  та окреслено план і основні напрямки роботи методичної комісії на навчальний рік.

 

Голова методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання залізничного та електротехнічного профілю Чаус Є.В.

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки зібралася на перше в цьому навчальному році засідання. Проаналізували роботу комісії за 2020/2021 н.р., схвалили план роботи на новий, обговорили методичні рекомендації щодо вивчення загальноосвітніх дисциплін, схвалили навчально-плануючу документацію.

Голова методичної комісії Тетяна Кукса окрему увагу звернула на індивідуальний розвиток педагога, адже успіх у його діяльності визначається не тільки рівнем професійної компетентності, академічними знаннями, загальними інтелектуальними здібностями, творчим або продуктивним мисленням, а передусім бажанням та можливостями систематично поглиблювати теоретичні знання, відшліфовувати практичні вміння, тобто постійно підвищувати професійну майстерність, формувати креативну педагогічну позицію.

Педагоги ДНЗ «Білопільське ВПУ» змістовно й натхненно розпочали освітній процес у контексті НУШ.

 

Дочірні категорії