21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище»  провели виховні години . Метою яких було утвердження серед здобувачів освіти  ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани, патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в здобувачів освіти  загальнолюдських, моральних цінностей,  а також для пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов. У ДНЗ «Білопільське ВПУ» з 16.11.2020  по 20.11 2020 року пройшов «Тиждень толерантності». Для учнів закладу було проведено тренінг на тему «Толерантність – крок до гуманізму». Метою тренінгу було познайомити учнів з поняттям «толерантність», та «толерантна людина», розвивати у учнів почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги. Протягом тижня проведено анкетування «Наскільки Ви Толерантні», акція «Аптечка для душі».

 

ШАНОВНІ УЧНІ ТА ЇХ БАТЬКИ!

УВАГА!

ЗМІШАНА ФОРМА НАВЧАННЯ!

З 16  листопада  2020 року державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» відповідно до  листа Міністерства освіти і науки від 13.11.2020 № 1/9-629 «Щодо організації освітнього процесу у закладах професійної (професійно – технічної) освіти з 16 листопада 2020 року» переходить на змішану форму навчання в групах із чисельністю більше 20 осіб.

Адміністрацією училища розроблено графік відвідування занять здобувачами освіти згідно з яким організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до списків здобувачів освіти,  затверджених педагогічною радою училища від 16.11.2020 протокол засідання № 14.

 (розклад занять розміщений в онлайн-середовищі Googleclassroom).

Ви маєте доступ до матеріалів занять, які розміщені в 

онлайн-середовищі Googleclassroom

Дочірні категорії