Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19» та відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Білопільської міської ради від 27.01.2022 № 3 в державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» з метою недопущення росту захворюваності серед здобувачів освіти освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання з 31.01.2022 до покращення епідемічної ситуації.

 

Розклад занять  та завдання розміщені в онлайн-середовищі «Googleclassroom».

 

Дякуємо за співпрацю і відповідальне ставлення до виконання завдань!

Слідкуйте за оновленою інформацією на  сайті закладу,  сторінках  соціальних мереж, у Viber-групах.

Адміністрація ДНЗ «Білопільське ВПУ»

Про сучасні форми й методи інтерактивного навчання та використання інноваційних технологій говорили 27.01.2022 року на фаховому сервісі «Освітній інтерактив: творча забаганка педагога чи вимога часу?», який організувала і провела голова методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» Тетяна Кукса. Учасники заходу зареєструвалися в Google Формі і почали активно працювати.

Під час вправи «Обмежені можливості» три групи готували інтерактивну подачу інформації про ключові компетентності НУШ. При цьому І група працювала з комп’ютером, ІІ – з ватманом та фломастерами, а третя не отримала ніяких навчальних інструментів, опановуючи мистецтво пантоміми.

Разом опрацювали принципи інтерактивного навчання та знайшли відповідність між посиланнями на освітні онлайн-додатки та їхнім призначенням.

За допомогою терезів визначали, за чим майбутнє освіти: лише за інтерактивним навчанням чи за розумним поєднанням традиційних та інтерактивних форм і методів. Переважило останнє!

Спікерами заходу буди досвідчені та творчі викладачі – Лариса Руденко й Анастасія Синиціна. Викладач української мови наголосила на обов’язковості ведення учнями робочих зошитів, за які щомісяця треба виставляти оцінки. А викладач математики поділилася досвідом тривалої взаємодії з учнями під час підготовки творчих проєктів.

На завершення кожен педагог отримав сертифікат про участь у фаховому сервісі «Освітній інтерактив: творча забаганка педагога чи вимога часу?».

 

З уведенням  зовнішнього незалежного оцінювання   українська освіта потребує переосмислення підходів до освітнього процесу, оскільки сучасний учень повинен бути конкурентоспроможним, здатним застосовувати набуті знання й навички в реальному житті. Запорукою успішного проходження ЗНО є завчасна підготовка до нього.26 січня 2022 року в групі 31 за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» був проведений відкритий урок з української мови. Тема уроку «Наказовий спосіб дієслів» сприяла повторенню та узагальненню вивченого матеріалу, формуванню ключових компетентностей у здобувачів освіти. Для якісного засвоєння основних складових уроку викладачем  було використано різноманітні форми та методи роботи, які розвивали у здобувачів освіти навички роботи з електронними ресурсами, усну та писемну мовленнєву культуру, яка в майбутньому сприятиме успішному складанню ДПА у формі ЗНО з української мови.

 

В Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» відбувся відкритий урок  в групі №12 з теми «Намазування розчину півтерками на стіни». Урок розпочався з веселих будівельних загадок та з девізу «Не просто слухати, а чути; не просто дивитися, а бачити; не просто відповідати, а міркувати, дружньо і плідно працювати».

Під час проведення актуалізації опорних знань здобувачів освіти були виконані такі  вправи як «Оберіть правильну відповідь», «Дайте відповіді на запитання», «Поміркуй!». Для покращення оцінювання знань здобувачів освіти була розроблена картка самооцінювання. На протязі уроку були використані різноманітні дидактичні засоби, роздатковий матеріал, технічні засоби навчання.

На етапі закріплення знань здобувачі освіти виконали вправи «Знайди помилку», «Розпізнай помилкові твердження». Урок пройшов в дружній, теплій та трудовій атмосфері. 

         

Голова методичної комісії
викладачів та майстрів виробничого навчання
будівельного профілю
Шевченко С.В.

Дочірні категорії