Під такою назвою 15 лютого в ДНЗ «Білопільське ВПУ» бібліотекар Кукса Т.О. провела годину пам’яті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день назавжди увійшов в історію як знаменна дата, коли було поставлено останню крапку у кровопролитній війні в Афганістані – війні, через пекло якої пройшли тисячі юнаків і дівчат, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.

Із кожним кроком історія віддаляє нас від страшних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності, які продемонстрували віддані сини й дочки України, долею одягнені в солдатські шинелі.

Учні І курсу прослухали інформаційну довідку, переглянули пронизане кулями відео, вшанували хвилиною мовчання полеглих в Афганістані земляків.

 

10.01.2021 н. р. у ДНЗ «Білопільське ВПУ» до Всесвітнього дня безпечного Інтернету було проведено тренінгове заняття «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» з метою просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій.
Під час заняття учні дізналися про небезпеки в Інтернеті та соціальних мережах, опрацювали анкету «Рівень поведінки в Інтернеті», яка допомогла визначитися з рівнем спілкування у всесвітній мережі. Також разом розробили шляхи подолання Інтернет - небезпек.
Під час заняття кожен взяв для себе щось нове і цікаве. Всі ділилися своїм досвідом використання інтернет - ресурсів.

 

Якщо театр починається з вішалки, то ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» з Дня відкритих дверей.

09.02.2021 н. р. в закладі освіти відбувся вже другий у поточному році День відкритих дверей для учнів Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 4 та Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 імені А. С. Макаренка.

Для педагогічного колективу училища це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою учнівською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо майбутніх абітурієнтів  зазирнути в недалеке майбутнє, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої родини.

Наші гості мали змогу побачити інтерактивні презентації професій і особисто поспілкуватись з викладачами та майстрами виробничого навчання.

Також вони здійснити екскурсію по училищу та на власні очі побачили оснащення навчальних кабінетів, ознайомилися з перспективами працевлаштування після закінчення навчання.

Піднесений настрій забезпечили учасники майстер – класів.  Теплі усмішки, професійні та творчі здібності учнів закладу, та непідробна зацікавленість у спілкуванні всіх учасників заходу, не залишили байдужими наших гостей.

Так назвали відкритий урок із зарубіжної літератури, який відбувся 8 лютого, учні групи №21. Цьому сприяла тема «Й. Ягелло – польська письменниця, авторка творів для дітей та молоді. «Кава з кардамоном»: синтез підліткової повісті (стосунки в родині, перше кохання) та детективу (розгадування сімейної таємниці)». Метою уроку було формувати в учнів навички аналізу тексту, вміння характеризувати героїв твору, виокремлювати індивідуальні особливості стилю автора; розвивати аналітичне мислення, аналізувати причинно-наслідкові зв’язки вчинків героїв; виховувати бажання наслідувати шляхетні риси представлених образів.

Під час вивчення теми здобувачі освіти ознайомилися з життям і творчістю Йоанни Ягелло, а також дослідили сюжет повісті «Кава з кардамоном». Цікавість проявилася з першої хвилини, адже текст представлений ДЛЯ підлітків і ПРО підлітків. Відповідно до тематики уроку та мотивації навчання кожен учень смакував ароматну каву.

На початку уроку заслухали результати випереджувального завдання і прослухали інтерв’ю письменниці «Розмови на карантині» англійською мовою, після чого склали її словесний портрет. Виконували літературний диктант «Чи уважний ти читач?», інтерактивні вправи в додатку LearningApps, працювали з хмарами слів. Яскравим аспектом уроку була тематична наочність, яку викладач Кукса Т.О. використала для постановки запитань. Підсумком вивчення центральної гастрономічної метафори стали кавові рецепти, які отримали учнів групи №21.

На уроці панувала доброзичлива й довірлива атмосфера. Здобувачі освіти пройнялися проблемами, піднятими автором у творі «Кава з кардамоном».

 

Дочірні категорії