Президент України Володимир Зеленський представив проєкт "Всеукраїнська школа онлайн" для дистанційної освіти під час карантину. Це він зробив під час відеозвернення, опублікованого в неділю, 29 березня.

"Ще один важливий момент - це дистанційна освіта під час карантину. Наше завдання, як держави, забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн". У рамках проєкту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України", - повідомив президент.

 За його словами, зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів 5-11 класів. "За збалансованою програмою міністерства освіти та науки викладається 11 предметів. Навчатися дистанційно школярі зможуть на Facebook та Youtube. А також уроки щоранку будуть транслюватися українськими телеканалами", - зазначив він.

Зеленський уточнив, що за кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів. За його словами, їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень скоро з'явиться.

Для випускників 9-х та 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, Міністерство освіти і науки України підготувало серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Абітурієнти дізнаються про:
 переваги профосвіти
 перелік документів, які треба подати для вступу
 термін і вартість навчання
 пільги, на які можуть претендувати визначені категорії вступників

Кожна з інфографік пояснює окремі блоки Правил прийому, за якими зараховуватимуть вступників і працюватимуть приймальні комісії.

 Докладніше: bit.ly/2wHujFZ

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання для школярів в умовах карантину буде проходити в онлайн-режимі на двох ресурсах.

 Про це він сказав під час відеозвернення.

Щоденні трансляції онлайн-уроків будуть проходити на парламентському телеканалі “Рада” і на YouTube Міністерства освіти.

“Від вчора для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. З восьмої до дев’ятої ранку, а також з 18 до 21 їх можна подивитися на телеканалі “Рада”, а також знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України”, – заявив президент.

За словами Зеленського, на наступному тижні заплановано запуск централізованої системи онлайн-уроків дистанційного навчання для учнів 5 – 11 класів.

Дочірні категорії