16 жовтня 2019 року в Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Старт розпочався інтелектуальним змаганням  -  олімпіадою з української мови.

З вітальним словом до учнів ІІІ курсу звернулася заступник директора з навчальної роботи  Глуходід Ольга Миколаївна, наголосивши на важливості знань з рідної мови для подальшої розбудови українського суспільства. Ольга Миколаївна   побажала  учням досягти успішних результатів як в олімпіаді  так і на шляху  підготовки  до складання  державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО.

 

З нагоди професійного свята – Дня юриста до Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» завітала начальник Білопільського бюро правової допомоги Альона Сергіївна Бовкун. З учнями групи № 31 з професії «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза» грали у «Правову важницю»: розбирали життєві ситуації, повторювали основи державотворення, випробували себе в ролі суддів, адвокатів та свідків. Було цікаво та пізнавально!

 

2 вересня 2019 року в Державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» відбулася урочиста лінійка, присвячена  початку нового навчального року, Дню знань.

Училище гостинно приймало до своєї учнівської родини учнів першого курсу. З вітальними словами до учнів та всіх присутніх звернувся директор училища Христій Ю.Г. та побажав їм здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та задумів, впевнено йти до своєї мети та бути гідними громадянами нашої держави.

Також зі словами привітання звернулася до учнів та педагогів  класний керівник групи № 11 Ткаченко Наталія Вікторівна.

Під час урочистої лінійки були нагороджені грамотами кращі учні закладу за результатами минулого року.

Після святкової лінійки учні розійшлися по навчальних кабінетах і майстернях, де був проведений перший у цьому навчальному році урок з теми «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю».

 

 

01.06.2019 року в м. Суми пройшла грандіозна ярмарка професій. Учні та майстри виробничого навчання Державного навчального закладу "Білопільське вище професійне училище" приклали максимум зусиль до проведення майстер-класів. Всі отримали гарний настрій та позитивні емоції.

 

З 01.04.2019  по 05.04.2019р.  в ДНЗ «Білопільське ВПУ» проходив тиждень з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», який був насичений цікавими та змістовними заходами, а саме: усний журнал, який ознайомив учнів з історією універсальних магазинів та необхідністю професії «Продавець», відео лекторій на тему «Не  продай своє життя», під час якого учні ознайомились з відео фрагментами  про товари - вбивці, а також отримали поради щодо використання та вибору окремих груп товарів, інформаційна година  «Парфуми та аромати навколо нас», відкритий позакласний  захід «Моя професія, моя гордість», який був насичений цікавими комерційними загадками, відеороликами, піснями та комедійними сценками.

І на завершення тижня відбулося нагородження грамотами та солодкими призами переможців та активних учасників тижня.

Дочірні категорії