10 грудня 2019 року в закладі було проведено методичний практикум для педагогів з теми «Учимося на помилках». Метою практикуму було навчити педагогів основам аналізу конфліктної ситуації, навчити розв’язувати критичні ситуації. Для роботи педагоги були об’єднані в три групи  «Наставники», «Рятівники», «Чародійники». Під час практикуму були виконані вправи «Наші мрії», «Склади правило», «Підбери правило», «Розв’язання конфліктних ситуацій», «Чобіток» та кожна з груп створила колаж «Урок без помилок», який презентували спікери. На останок всі отримали  пам’ятки «Конфліктові легше запобігти, ніж розв’язати», «Що слід пам’ятати вчителеві», які допоможуть конструктивно розв’язати критичні та конфліктні ситуації. А завершилась зустріч приємним чаюванням та позитивним настроєм.

                                           Голова методичної комісії
                                           викладачів та майстрів виробничого навчання
                                           будівельного ппрофілю
                                           Шевченко С.В.

Професійне самовизначення – перша сходинка до успішного майбутнього.

ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» - запорука успішної професійної кар’єри. Під таким гаслом 12 грудня 2019 року пройшов День відкритих дверей «Ярмарка професій» в стінах закладу.

Училище зустрічало безліч  гостей, серед яких випускники 9-11 класів шкіл Білопілля та вчителів, які супроводжували учнів.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого вступники отримали необхідну інформацію про навчання в училищі та зробили перший крок до своєї освіти в ДНЗ «Білопільське вище професійне училище».  Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Протягом заходу всі гості мали нагоду на власні очі побачити справжнє учнівське життя та відчути себе частиною великої училищної родини. До Дня відкритих дверей викладачі та майстри виробничого навчання підготували для гостей насичену програму: майстер-класи, презентації.  А наостанок – родзинка від наших учнів – частування смачними десертами, приготованими власноруч, й, звичайно ж, можливість неформального спілкування, під час якого можна було отримати відверті й вичерпні відповіді на всі питання стосовно вступу, навчання, дозвілля. 

Підкреслимо, що ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» проводить Дні відкритих дверей два рази на рік, щоб якомога більше майбутніх абітурієнтів мали можливість познайомитися із навчальним закладом. Тому, уважно слідкуйте за новинами на сайті училища та ласкаво просимо в гості! Будемо знайомитися!

 

03 грудня 2019 року відбувся відкритий урок з виробничого навчання , який провела майстер виробничого навчання  Колєснік Наталія Валеріївна в групі № ТУ - 1 за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» з теми  «Безготівкові розрахунки». Урок проводився з використанням інтерактивної дошки, як основного інструменту, який надає як майстру виробничого навчання так і викладачеві широкі можливості в реалізації своїх творчих ініціатив.

Колєснік Н.В. під час вступного інструктажу презентувала основні форми безготівкових розрахунків, ознайомила учнів з документами, які оформляються при безготівкових розрахунках, сформувала первинні уміння та навички в заповненні платіжних доручень.

Як вступний так і заключний інструктаж було проведено з використанням інформаційно – комунікативних технологій та різноманітних методів та прийомів навчання ( «Рефлексійні картки», «Встановіть відповідність між визначенням і поннятям», тестування), які сприяли саморозвитку, самоосвіті, самовираженню кожного учня, розвиткові його мислення.

Голова циклової комісії

Колесник С.М.

З 02 по 06 грудня 2019 року  в закладі  із метою підвищення інтересу учнів до обраної професії та пошуку обдарованої молоді був проведений  тиждень з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Основними завданнями проведення тижня було: розвивати в учнів пізнавальні інтереси, потребу глибокого і творчого оволодіння знаннями, перевірити знання, вміння і навички, отримані учнями на уроках виробничого та теоретичного навчання, розвивати активність, виховувати любов до обраної професії.

Згідно з планом заходів було проведено конкурс стіннівок, усний журнал з історії професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та гру – квест «Національна валюта». Квест – це вид змагань, в якому кожен учасник команди вирішував різноманітні задачі та шукав відповіді на різні запитання.  Завдання квесту були розроблені  з застосуванням новітніх освітніх засобів – інтерактивної дошки та он – лайн ресурсу «Інтерактивні та мультимедійні навчальні блоки LearningApps».

Виконуючи конкурсні завдання, учні демонстрували не тільки знання з обраної професії, а й вміння нестандартно мислити, працювати в команді.

Проведений захід відзначився високою активністю учнів та цікавими видами роботи.

Майстер виробничого навчання

Колєснік Н.В.

З 02 грудні по 06 грудня в державному навчальному закладі «Білопільське вище професійне училище» проходив тиждень з предмету «Захист Вітчизни», присвячений Дню Збройних сил України. Тиждень розпочався урочистою лінійкою, під час якої учні навчального закладу мали змогу ознайомитися з програмою тижня.

03 грудня учні групи №21 на уроці «Захист Вітчизни» переглянули та обговорили навчальний фільм «Історія та сучасність Збройних сил України», а 04 грудня відбулася зустріч військовослужбовців Білопільського районного військового комісаріату з юнаками 2-го та 3-го курсів, які провели бесіду «Про військову службу в Збройних силах України та практичне її виконання» і показали практичні навички зі стрілецької зброї та поводження з нею.

05 грудня проводилася спортивно-розважальна програма «Лицарі українського війська», у якій представники груп №11 та №21 мали змогу показати свою спритність, витривалість, дотепність і артестизм.

Завершився тиждень нагородженням переможців.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Леонід БОГАТИРЕНКО

Дочірні категорії