01.06.2019 року в м. Суми пройшла грандіозна ярмарка професій. Учні та майстри виробничого навчання Державного навчального закладу "Білопільське вище професійне училище" приклали максимум зусиль до проведення майстер-класів. Всі отримали гарний настрій та позитивні емоції.

 

З 01.04.2019  по 05.04.2019р.  в ДНЗ «Білопільське ВПУ» проходив тиждень з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», який був насичений цікавими та змістовними заходами, а саме: усний журнал, який ознайомив учнів з історією універсальних магазинів та необхідністю професії «Продавець», відео лекторій на тему «Не  продай своє життя», під час якого учні ознайомились з відео фрагментами  про товари - вбивці, а також отримали поради щодо використання та вибору окремих груп товарів, інформаційна година  «Парфуми та аромати навколо нас», відкритий позакласний  захід «Моя професія, моя гордість», який був насичений цікавими комерційними загадками, відеороликами, піснями та комедійними сценками.

І на завершення тижня відбулося нагородження грамотами та солодкими призами переможців та активних учасників тижня.

21 травня 2019 року в ДНЗ «Білопільське ВПУ» відбувся семінар «Розвиток професійної компетентності педагога: можливості, механізми, проблеми», метою якого було сформувати у педагогів поняття професійно-педагогічної компетентності; розкрити складові професійної культури і компетентності в системі професійної підготовки; розглянути групи ключових компетентностей за різними джерелами та можливі шляхи їх формування; визначити перспективи роботи викладачів та майстрів з підвищення професійної компетентності педагогів.

Для ефективної співпраці всі учасники були об’єднані в три групи. Налаштувавшись на групову взаємодію, педагогічні працівники висловили свої очікування від семінару у вигляді вправи: «Золота рибка». Цікавими для педагогів були вправи з використанням  методу мозкового штурму “Чарівний глечик”, вправа «Креативні історії з професійного педагога» та перегляд відеоролику.  Вправа «Оплески» сприяла психологічному та емоційному  розвантаженню учасників зібрання.

Семінар пройшов у дружній та теплій атмосфері і завершився проведенням релаксу «Занедбаний сад», після чого учасники презентували свої враження, висловлювали думки щодо реалізації очікувань.

08 травня 2019 року учнями груп №32 та №12 був проведений захід «Шануймо живих, пам’ятаємо загиблих!». Учні пригадали історичні моменти з історії Другої Світової війни, привітали ветеранів поезією та ліричними творами. Також згадали героїв нашого часу: бійців АТО та Небесної Сотні. Протягом заходу лунали пісні минулих років. Завершився захід хвилиною мовчання. 

 

 

Класний керівник групи № 32 Шевченко С.В.

Згідно з планом роботи закладу був проведений тиждень будівельних дисциплін. Учні груп опоряджувальників активно брали участь в кожному конкурсі (рефератів, кросвордів, творчих робіт, стіннівок, вікторини)  та лекторії («Стилі архітектури», «Дизайн інтер’єрів»). Найбільш пізнавальною і захоплюючою для учнів була конкурсна програма «Вікторина для справжніх штуатурів», протягом якої були проведені конкурси  «Візитка», «Фото – загадка», «Обери правильну відповідь», «Показуха», «Фахова майстерність», «Чорний ящик», «Блеф – тур».

 

 Під час закриття тижня учні були нагороджені грамотами та солодкими призами. Переможцями стали учні групи №32. Так тримати!

Голова методичної комісії 

викладачів та майстрів виробничого навчання 

будівельного профілю Шевченко С.В.

Дочірні категорії