У квітні – червні 2014 року близько 380 учнів закладу проходять виробничу практику на підприємствах різних форм власності згідно укладених договорів.

В училищі створена база даних підприємств, установ, організацій різних форм власності, які надаватимуть робочі  місця для проходження виробничої практики.

Базовим підприємством для професій залізничного транспорту являється державне територіально – галузеве об'єднання «Південно – західна залізниця» локомотивне депо Конотоп, на якому проходять виробничу практику 86 учнів за професіями: «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Помічник машиніста тепловоза».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Білопільський машинобудівний завод» організовує проходження виробничої практики для учнів з професій: «Слюсар з механоскладальних робіт», «Слюсар – електромонтажник», «Електрогазозварник».

У сільськогосподарських підприємствах Білопільського та Буринського районів проходять виробничу практику близько 75 учнів за професіями: «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Кухар».

Виробнича практика – це один з головних етапів у підготовці висококваліфікованих робітників для задоволення потреб ринку праці у регіоні.