Детальніше

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Провідник пасажирського вагона"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Електрогазозварник"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Штукатур"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Лицювальник-плиточник"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Слюсар з ремонту рухомого складу, Помічник машиніста тепловоза"

Освітня програма з підготовки кваліфікованих робітників з професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування"

 

В училищі створена база даних підприємств, установ, організацій різних форм власності, які надаватимуть робочі  місця для проходження виробничої практики.

Базовим підприємством для професій залізничного транспорту являється державне територіально – галузеве об'єднання «Південно – західна залізниця» локомотивне депо Конотоп, на якому проходять виробничу практику  учні за професіями: «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Помічник машиніста тепловоза».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Білопільський машинобудівний завод» організовує проходження виробничої практики для учнів з професій: «Слюсар з механоскладальних робіт», «Слюсар – електромонтажник», «Електрогазозварник».

У сільськогосподарських підприємствах Білопільського та Буринського районів проходять виробничу практику учні за професіями: «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Кухар».

Виробнича практика – це один з головних етапів у підготовці висококваліфікованих робітників для задоволення потреб ринку праці у регіоні.