Майстер виробничого навчання з професієї «Помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза» Скрипцов Андрій Дмитрович з 2002 по 2005 рр. навчався в ДПТНЗ «Білопільський професійний ліцей залізничного транспорту» за професією «Помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза», який закінчив з відзнакою. За час навчання в ліцеї вподобав професію майстра виробничого навчання і після закінчення навчання вступив до Глухівського національного педагогічного університету ім. Довженка який закінчив у 2010 році за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти», з кваліфікації: «Вчитель трудового навчання, охорони праці, креслення, інформатики». Курси підвищення кваліфікації пройшов в Університеті менеджменту освіти м. Донецьк.

В училищі працює з 2007 року на посаді майстра виробничого навчання в групах за професією «Помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза». Всього майстром було випущено 83 учні, які працюють на залізницях України.

Працює над методичною проблемою «Створення науково-методичного супроводу з професії «Помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза». Методи та прийоми проведення вступного інструктажу на уроках виробничого навчання». За час роботи над методичною проблемою створив інструкційно-технологічні картки, поурочно-тематичні папки, комплексні кваліфікаційні завдання, багато працює над проблемою удосконаленням уроку виробничого навчання.

Третій рік є керівником факультативного курсу «Творчість у моїй професії», який учні охоче відвідують. Учень Москаленко Костянтин, який постійно відвідує факультативний курс, разом із керівником розробив шлакоблочний станок, який був представлений у ІІ етапі Всеукраїнської науково-технічної виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», за який заклад посів ІІІ міс